Deante

Media o nas

Wnętrza domów - kuchnie i łazienki NR 4/2010„Zawsze pomocne baterie kuchenne” to opublikowany w nr 4/2010 magazynu „Wnętrza domów – kuchnie i łazienki” przegląd dostępnych na rynku baterii zlewozmywakowych. W zestawieniu tym firmę Deante reprezentowały baterie: Molla i Mesteno. Informacja o produktach marki Deante została zamieszczona na str. 31-32. („Wnętrza domów - kuchnie i łazienki” to półrocznik wydawany przez wydawnictwo Dobry Dom.)

Kuchnie i łazienki

 

Kuchnie i łazienki

„Jedno czy wielokomorowy” to przegląd dostępnych na rynku zlewozmywaków zaprezentowany w magazynie „Wnętrza domów – kuchnie i łazienki” . Z oferty firmy Deante autor wybrał do zestawienia zlewozmywak Akord i Xylo. Informacja o produktach Deante została zamieszczona na str. 33-34.

Kuchnie i łazienki


Kuchnie i łazienki

„Osobisty masażysta, dbający o nasze dobre samopoczucie (…), zapach aromatycznych olejków, relaksująca muzyka, łagodne oświetlenie… Opis luksusowego salonu odnowy biologicznej? Niekoniecznie. Wystarczy …”, że w naszej łazience zamontujemy nowoczesny panel natryskowy. Cytat ten pochodzi z artykułu „Wodne masaże” autorstwa Pani redaktor Katarzyny Hojnackiej-Typek. Tekst swój opatrzyła ona zdjęciami paneli, wśród nich m.in. Kameleo Florial Dark i Industrio marki Deante. Zdjęcia naszych produktów zostały opublikowane na str. 70-71.

Kuchnie i łazienki


Kuchnie i łazienki

Drugą publikacją poświęconą panelom natryskowym, która zamieszczona została na łamach nr 4/2010 magazynu „Wnętrza domów – kuchnie i łazienki” był przegląd ofert producentów zatytułowany „Panele na medal”. Firmę Deante tym razem zaprezentowały panele natryskowe: Toscano i Sole. Informacje o naszych produktach zostały zamieszczone na str. 74-75.

Kuchnie i łazienki


Kuchnie i łazienki

„Wybierając kabinę prysznicową należy zwrócić uwagę na jej kształt oraz sposób otwierania drzwi…”. Cytat ten rozpoczyna artykuł „Pod kątem prostym”, prezentujący wybrane z oferty różnych producentów kwadratowe kabiny prysznicowe. Markę Deante reprezentowała kabina Cubic. Informację o niej opublikowano na str. 78.

Kuchnie i łazienki

„Modne kształty baterie wannowe” to kolejny przegląd produktów wyposażenia łazienki, jaki został zamieszczony w nr 4/2010 magazynu „Wnętrza domów – kuchnie i łazienki”. Z oferty baterii wannowych marki Deante została wybrana bateria Eliptic . Jej zdjęcie wraz z opisem zamieszczone zostało na str. 82.

Kuchnie i łazienki

W dziale „Warto kupić” nr 4/2010 magazynu „Wnętrza domów – kuchnie i łazienki” zamieszczony został news opisujący nową serię zlewozmywaków granitowych marki Deante o nazwie Etiuda. Tekst ten wraz ze zdjęciem zlewozmywaka zamieszczony został na str. 100.

Kuchnie i łazienki

Wśród polecanych adresów zamieszczonych na str. 102. opublikowane zostały także dane teleadresowe firmy Deante. W nr 4 „Wnętrza domów – kuchnie i łazienki” opublikowana została także informacja o „Wielkim konkursie fotownętrzarskim”, w którym to nagrodami były m.in. baterie umywalkowa i wannowa Elipsa marki Deante. Publikacja ta została zamieszczona na str. 103.

Kuchnie i łazienki

(2010-12-09)

Gazele Biznesu Przedsiębiorstwo FairPlay 2008

© 2007 Deante ® Sp. Jawna
Wszelkie prawa zastrzeżone