Kabina Mokko to wygodna kabina typu walk-in - bez drzwi i o maksymalnie uproszczonym designie. Główną jej cechą, a jednocześnie bezkonkurencyjnym rozwiązaniem wyróżniającym ją spośród innych kabin typu walki-in dostępnych na rynku, jest wycięcie w tafli szkła w kształcie wieszaków, umożliwiające zawieszenie na niej nawet do 3 ręczników. Dzięki temu, użytkownicy nie muszą martwić się o montaż dodatkowych akcesoriów, które mogą zakłócić minimalistyczny wygląd łazienki, a ręcznik czy szlafrok będą zawsze pod ręką.

Kabinę Mokko montować można zarówno w sposób klasyczny – z brodzikiem, jak i w wersji uproszczonej - bez brodzika, bezpośrednio na podłodze, dla eleganckiego wyglądu oraz maksymalnie komfortowego użytkowania i czyszczenia natrysku. W tej wersji kabina najatrakcyjniej prezentuje się w zestawieniu z odpływem szczelinowym Deante, bardzo łatwym zarówno w montażu, jak i w utrzymaniu w czystości.

Kabina dostępna jest ponadto w dwóch rodzajach wykończenia – w klasycznym, uniwersalnym chromie oraz w minimalistycznej, surowej czerni, która doskonale sprawdzi się w aranżacjach w stylu skandynawskim czy industrialnym.

Kabina oferowana jest w dwóch praktycznych rozmiarach: 90 x 200 i 100 x 200. Wykonana została ze szkła hartowanego o grubości 8 mm i pokryta dodatkowo powłoką active cover, dzięki której na powierzchni szyby nie zbierają się krople wody czy zabrudzenia, a w efekcie wewnątrz kabiny nie odkłada się kamień i nie tworzą się zacieki. Dla jeszcze lepszego efektu i łatwiejszego utrzymania w czystości, Deante oferuje także specjalny preparat do impregnacji Active Cover Plus, który doskonale harmonizuje z zastosowaną powłoką, wydłużając i ulepszając jej działanie.