3 x D: Design, Deante, Drużyna

3 x D: Design, Deante, Drużyna

2019-01-28 12:25:48

Za nami targi 4 Design Days, czyli cztery niesamowite dni z czołowymi producentami branży wnętrzarskiej.

W Katowicach spotkała się niemal cała polska branża wnętrzarska. Przy ekspozycjach trzystu wiodących producentów spotykali się architekci, dystrybutorzy i projektanci. Na naszym stoisku największe zainteresowanie wzbudziły najnowsze zlewozmywaki hybrydowe: stalowo-granitowy Prime i szklano-granitowa Capella w nowym wzorze Cross. W strefie łazienki wzrok przyciągała armatura w matowoczrnym wykończeniu oraz konsola z praktyczną dębową szufladą i umywalką Temisto.

Podczas uroczystej gali konsola otrzymała prestiżowy tytuł Meble Plus – Produkt 2019 w organizowanym od 17 lat konkursie na najlepsze produkty branży meblarskiej.

Dziękujemy za długie, inspirujące rozmowy, ciekawe spotkania i słowa uznania pod adresem naszych nowości! Po raz kolejny okazuje się, że wszystkich nas łączy miłość do dobrego designu i nowatorskich projektów. Wspaniale było spotkać się znowu!

Przypominamy, że facebookowy konkurs "Inspiracji szukamy wszędzie" trwa jeszcze do 3 lutego 2019 r. Czekamy na Wasze zgłoszenia!


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat