Bateria Aster nagrodzona prestiżową ...

Bateria Aster nagrodzona prestiżową TOP DESIGN award!

2018-03-07 15:25:10

TOP DESIGN award to nagroda wzornicza, przyznawana produktom, które łączą ciekawą formę oraz innowacyjność, ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania. W tym roku pośród zaprezentowanych produktów, odznaczających się nowoczesnym designem, Jury doceniło i nagrodziło naszą baterię kuchenną Aster!

top-design-logo_820520

Tym, co wyróżnia baterię Aster, jest możliwość podłączenia do filtra wody. Przekręcając pierścień na końcu wylewki zmieniamy wodę wodociągową na przefiltrowaną, gotową do picia. Oczyszczona woda ma osobny kanał przepływu, czyli nie ma styczności z wodą wodociągową, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości. To rozwiązanie idealne dla osób, które w kuchni cenią sobie wygodę i szybkość działania.

Bateria dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: klasyczny chrom połączony z czernią oraz elegancka matowa czerń z wykończeniem miedzianym.

Konkurs został organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, a wyróżnione produkty można zobaczyć podczas targów arena DESIGN trwających od 6 do 9 marca 2018 w Poznaniu.

 


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat