Baterie Multibox w finale Dobrego Wzoru ...

Baterie Multibox w finale Dobrego Wzoru

2015-07-30 15:18:53

Nasze produkty podtynkowe docenili eksperci wyłonieni przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Na podstawie ich opinii baterie Cascada Multibox zostały zakwalifikowane do finału konkursu Dobry Wzór 2015.

Baterie Cascada Multibox to produkty dedykowane nowoczesnym łazienkom, pozwalające na indywidualne dopasowanie poszczególnych elementów. Mają formę prostokątnych paneli, wykonanych z chromowanego mosiądzu. Model mieszaczowy z czterokrotnym diverterem montuje się pionowo, natomiast termostatyczny, wyposażony w trzykrotny przełącznik funkcji, poziomo. Obydwa posiadają jednofunkcyjną słuchawkę, zintegrowaną z panelem.

finalista_konkursu_dw_2015_manual_304763
Multibox w finale konkursu Dobry Wzór 2015
Dobry Wzór to najbardziej prestiżowa nagroda za wzornictwo w Polsce. Konkurs zdobywa coraz większą popularność - w tym roku zgłoszono 166 produktów i usług w siedmiu kategoriach: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania i Nowe materiały produkcyjne. Eksperci oceniali cechy wizualne, użytkowe, ekonomiczne, wartości dodatkowe, a także innowacyjność, oryginalność i komfort użytkowania.

Uroczysta gala tegorocznego konkursu i wernisaż wystawy pokonkursowej odbędą się 22 października 2015 roku w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego.

Produkty powiązane z artykułem:

Brak wyników wyszukiwarki


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat