Deante bliżej Ciebie – nowe ekspozycje ...

Deante bliżej Ciebie – nowe ekspozycje w całej Polsce

2019-12-04 14:14:27

W najlepszych salonach łazienkowych można nie tylko zobaczyć nasze najnowsze kolekcje, ale też zainspirować się, dotknąć produktów i skorzystać z szerokiej wiedzy oraz pomocy specjalistów, aby dokonać najlepszego wyboru. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Femax Bydgoszcz ekspozycja Deante
Salon Femax w Bydgoszczy

Strefa ekspozycyjna to miejsce inspiracji, doświadczenia produktu i jego możliwości. Tu można wszystkiego dotknąć, podejrzeć funkcje, zobaczyć realną wielkość i szczegóły produktu. Od razu sprawdzić, jak otwierają się drzwi kabiny, czy bateria wygodnie się włącza, czy dziecko sięgnie do umywalki. Mamy też możliwość zobaczenia w jednym miejscu całych kolekcji: od ceramiki, przez armaturę, po kabinę prysznicową. Wtedy dokładnie widać, jak poszczególne elementy ze sobą współgrają i jak harmonijną całość tworzą. A co najważniejsze – jak wybrane produkty mogą wyglądać w naszej łazience. W ten sposób zamiast żmudnie szukać pojedynczych produktów w internecie, można zaprojektować całą łazienkę podczas jednej wizyty w salonie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów nowe ekspozycje Deante powstały w salonach: Enano w Bydgoszczy, Sanimex w Gliwicach, salonach sieci Bokaro i Femax oraz w Galeriach Venis w Warszawie.

Salon Enano w Bydgoszczy ekspozycja Deante
Salon Enano w Bydgoszczy

Wciąż wiele osób woli kupować w salonach niż przez internet. Powodów jest wiele: od pewności, że salon oferuje sprawdzone produkty starannie wyselekcjonowanych marek, po nieocenioną możliwość zobaczenia wszystkiego na własne oczy. Wychodzimy więc naprzeciw tym oczekiwaniom, tworząc we współpracy z salonami specjalne strefy ekspozycyjne Deante – duże powierzchnie, częściowo imitujące rzeczywistą łazienkę, urządzone estetycznie i z dbałością o szczegóły. Prezentujemy tam nowości i wyjątkowe cechy produktów, a przedstawiciele salonów służą poradą w zakresie doboru wyposażenia łazienki, a nawet jej projektu. W całej Polsce współpracujemy z ponad 400 salonami i sklepami. Powstało w nich już 120 bogato wyposażonych stref ekspozycyjnych, a w kolejnych miesiącach planowana jest budowa kolejnych 20.

Serdecznie zapraszamy!

Sylwia Kołodzińska i Robert Miazga


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat