Deante na 4 Design Days 2019

Deante na 4 Design Days 2019

2018-12-13 14:43:34

Najnowsze trendy w wyposażeniu, największe marki i Design przez duże "D". Nie może nas tam zabraknąć!

W styczniu przez cztery dni Katowice staną się europejskim centrum designu i wyposażenia wnętrz. 4 Design Days to impreza, która w ostatnich latach zasłużyła na miano inspirującej. Kolejny raz jej częścią będzie ekspozycja zapowiedzi i nowości marki Deante. Będzie to doskonała okazja, żeby zobaczyć nowe produkty zanim wejdą do regularnej sprzedaży!

Co znajdzie się w programie targów? Największą powierzchnię zajmą oczywiście ekspozycje największych polskich producentów i projektantów. Będą im towarzyszyć wykłady, warsztaty i dyskusje z udziałem ikon polskiego i światowego designu, najlepszych projektantów, producentów i deweloperów.

O tym jak projektować z sensem i wyposażać wnętrza zgodnie z indywidualnymi potrzebami będzie można posłuchać podczas panelu dyskusyjnego PROJEKT KUCHNIA, w którym udział weźmie Michał Łój, Product Design Manager w Deante. Dyskusja odbędzie się 25 stycznia (piątek) o godz. 12.00.

Na stoisku Deante zaprezentujemy nowości 2019:

  • Baterię kuchenną Silia, połączenie mosiężnego korpusu ze stalową wylewką,
  • Baterie łazienkowe Arnika w nowej czarnej odsłonie,
  • Nagrodzony Diamentem Meblarstwa 2019 granitowo-stalowy zlewozmywak Prime

Zapraszamy!
24-27.01.2019

Rejestracja:
www.4dd.pl

Do zobaczenia na stoisku Deante – nr 109 w hali MCK!
Katowice, MCK i Spodek


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat