Deante podbija Biski Wschód

Deante podbija Biski Wschód

2018-10-03 13:54:37

We wrześniu 2018 r. marka Deante zaprezentowała swoje najnowsze kolekcje wyposażenia kuchni i łazienek podczas targów The Big 5 – jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydarzeń w sektorze budownictwa na Bliskim Wschodzie, po raz pierwszy goszczącego w Katarze.

Na trzy dni Doha, stolica Kataru, stała się centrum spotkań architektów, projektantów wnętrz i inżynierów budownictwa. Wiodący producenci z całego świata prezentowali tam swoje najnowsze projekty, nawiązywali kontakty handlowe i rozwijali kwalifikacje. Wśród nich, jako jedyny przedstawiciel Polski, znalazła się także marka Deante.

Stoisko Deante na The Big 5 Qatar
Stoisko Deante na The Big 5 Qatar

„Nasza ekspozycja objęła m.in. kolekcje baterii łazienkowych, szklane zlewozmywaki oraz baterie kuchenne z podłączeniem do filtra wody – mówi Edyta Skonieczna, export manager w Deante. – Największe zainteresowanie wzbudziły ekskluzywne zlewozmywaki Capella Precious, zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Wyróżniały się także nasze kolekcje łazienkowe. Odwiedzających nasze stoisko intrygowały zwłaszcza eleganckie biało-chromowane baterie Hiacynt.”

Deante na The Big 5 Qatar

Na targach The Big 5 Qatar spotkali się wystawcy z ponad 20 krajów, a ich produkty oglądało ponad 4 tysiące gości. Honorowym gościem stoiska Deante był pan Maciej Kubicki, zastępca polskiego ambasadora w Dosze, działający na rzecz rozwijania przyjaznych stosunków oraz współpracy między Polską a Katarem.

Deante na The Big 5 Qatar

„Kraje Zatoki Perskiej są jedną z największych grup klientów Deante – mówi Edyta Skonieczna. –  Dlatego ten kierunek rozwoju jest dla nas bardzo istotny, nawet pomimo wysokiego kosztu promocji marki Deante w Katarze. Spotkanie ambasadora z firmą Deante jest nie tylko wyrazem kurtuazji, ale też wiąże się z nowymi możliwościami promocji polskiej firmy i zacieśnianiem przyjaznych stosunków z tą częścią świata.”

 

Więcej o targach Big 5 Qatar można przeczytać tutaj: https://www.thebig5-qatar.com/


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat