Duński przepis na łazienkę idealną

Duński przepis na łazienkę idealną

2017-07-04 10:51:12

Choć termin hygge pojawił się stosunkowo niedawno, szybko zyskał popularność zarówno w kontekście lifestyle’owym, jak i wnętrzarskim. Jak mówi nasza projektantka – Małgorzata Płoskońska, kryje się pod nim wszystko, co wprawia nas w dobry nastrój – błogość, relaks i niespieszna radość z każdej chwili.

O filozofii duńskiego szczęścia mówi się niemal wszędzie. W jaki sposób wykorzystać hygge w aranżacji łazienki? Mamy kilka propozycji.

Celem jest przygotowanie takiej przestrzeni, która da nam poczucie ciepła i spokoju. Urządzanie łazienki w oparciu o filozofię hygge polega przede wszystkim na stworzeniu miejsca przytulnego, w którym miło spędzimy czas.

Skandynawski design charakteryzuje się brakiem pretensjonalności, dlatego łazienka wcale nie musi być wystawna, ani bogato urządzona. Mile widziane będą jasne barwy, lekkość kompozycji, naturalne drewno i motywy roślinne. Zastosowanie odpowiedniej armatury i kilku drobiazgów takich jak ciepłe światło świec, zapach olejków eterycznych i ulubionego balsamu, czy puszyste ręczniki sprawią, że stworzymy we własnej łazience nasze domowe SPA. 

Wszystkie te kryteria spełnia najnowsza armatura Arnika stworzona przez Małgorzatę Płoskońską. Seria składa się z baterii: umywalkowej, bidetowej, natryskowej i wannowej oraz deszczowni. Szczegóły już wkrótce.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat