Duża komora – więcej możliwości.

Duża komora – więcej możliwości.

2019-07-01 10:25:08

Nowoczesna kuchnia jest miejscem reprezentacyjnym, często połączonym z salonem i otwartym dla gości. Chcielibyśmy więc, aby łączyła funkcjonalność i wygodę z modnym oraz eleganckim wyglądem. Charakter takiej kuchni doskonale podkreślą nowe zlewozmywaki granitowe Deante.

Zlewozmywak Deante Eridan i bateria Silia
Zlewozmywak Deante Eridan i bateria Silia

 

Ponadczasowy zlewozmywak granitowy

Zgodnie z najnowszymi trendami coraz częściej urządzamy kuchnię i jadalnię z wykorzystaniem naturalnych materiałów w nasyconych kolorach. Zamawiając blaty do szafek kuchennych sięgamy po naturalny kamień, elegancki kompozyt lub ciepłe drewno. Idealnym uzupełnieniem dla takiej powierzchni będzie zlewozmywak Deante, wykonany z granitu wydobywanego z naturalnego złoża, na głębokości 100 metrów pod powierzchnią ziemi. Granitowe zlewozmywaki są nie tylko rozwiązaniem naturalnym, ale też eleganckim i ponadczasowym.

Zlewozmywak z dużą komorą

Wśród granitowych zlewów w ofercie Deante wyróżniają się trzy nowe modele jednokomorowe z serii AndanteEridan oraz Corda. Ich nowoczesny design jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy pragną mieć kuchnię jednocześnie piękną i wygodną w użytkowaniu. Nowe zlewozmywaki wpisują się w tendencję maksymalnego wykorzystywania kuchennej przestrzeni, czyli przy tych samych gabarytach pozwalają pomieścić więcej w swoim wnętrzu. Miłośników gotowania z pewnością ucieszy fakt, że ich bardzo głębokie i pojemne komory bez trudu pozwolą na umycie nie tylko dużych naczyń, ale nawet blach wyjętych z piekarnika!

Naturalne kolory granitu

Pomimo dużej pojemności zlewozmywaki nie dominują wizualnie w kuchni. Dzieje się tak dlatego, że wbrew pozorom mają standardowe wymiary zewnętrzne – ich tajemnica tkwi w maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Dzięki wąskiej i niskiej krawędzi zlewozmywaki Andante oraz Eridan wtapiają się w blat i pozostają bohaterami drugiego planu. Model Corda dzięki podblatowej metodzie montażu jest jeszcze bardziej dyskretny. Ich uniwersalna kolorystyka daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji, do wyboru mamy bowiem neutralne, a zarazem eleganckie odcienie bieli, szarości, grafitu oraz delikatnego beżu.

Komora podblatowa Deante Corda i bateria Lukrecja
Komora podblatowa Deante Corda i bateria Lukrecja

Syfon oszczędzający miejsce

Dla wygody użytkowników modele Andante i Eridan wyposażono w jeden gotowy otwór pod baterię kuchenną oraz dwa miejsca, w których możliwe jest łatwe wycięcie otworów pod ewentualny montaż dozownika na płyn do mycia naczyń oraz korka automatycznego. We wszystkich trzech modelach dobrze wykorzystana jest także przestrzeń pod zlewozmywakiem – dzięki syfonowi „space saver” o specjalnej konstrukcji zyskujemy w szafce miejsce, które możemy przeznaczyć na przykład na pojemniki do segregacji.

Zlewozmywaki granitowe Deante są produkowane w całości w Polsce. Ich wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat