Dziecięca wyobraźnia w Bitwie o dom

Dziecięca wyobraźnia w Bitwie o dom

2013-04-30 00:00:00

Po sypialni przyjdzie pora na pomieszczenie, o którego przeznaczeniu rodziny same zdecydują. Czy będzie to gabinet czy pokój dziecięcy? Wybrana opcja nie zmienia faktu, że suma przyznana przez jurorów na wykończenie tej przestrzeni mieszkania, jest dla wszystkich taka sama.

BOD_dziecko_431788
Dziecięcy świat to wybujała wyobraźnia. Czy dorośli uczestnicy będą potrafili spojrzeć na pokój oczami dziecka i stworzyć w nim klimat, który przypadnie do gustu małemu człowiekowi? Czy plany rodziców zostaną przyjęte z entuzjazmem przez ich pociechy? A może jednak pomysły będą zupełnie rozbieżne?

BOD_dziecko2_700565
Z pewnością można oczekiwać, że niektórzy uczestnicy puszczą wodze fantazji i zaczną coraz bardziej wchodzić w dziecięcy świat. Będą budować pirackie statki, domki na drzewach, trzypiętrowe rozkładane łóżka. A jedna z rodzin zaplanuje pokój sensoryczny, w którym pobudzane będą zmysły. Jak będzie on wyglądał?

Kto wygra tę bitwę? Część uczestników będzie sobie pomagać, ale inni będą ukradkiem podglądać i czerpać inspiracje od pozostałych…

Kto okaże się najbardziej oryginalny i kto otrzyma od jury kolejną szansę? Już 5 maja, w programie "Bitwa o dom", o godz. 10.55 w TVN, poznamy odpowiedzi na te pytania.

Sponsorami Programu są:

Patroni Medialni:


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat