Etapy rekrutacji

Etapy rekrutacji

Proces rekrutacji do Deante obejmuje kilka etapów.

Etap I - wysłanie aplikacji:

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na przesłanie swojej aplikacji do Deante jest skorzystanie z rekrutacji online na stronie www.deante.pl. Wypełnienie internetowego formularza oraz załączenie do niego listu motywacyjnego i CV oznacza, że Twoja aplikacja będzie brana pod uwagę każdorazowo przy nowym procesie rekrutacji.

Rekrutacja-21-1024x359_534025
Kroki rekrutacji

Etap II – analiza aplikacji:

Na podstawie wysłanych przez Ciebie dokumentów na temat posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia z łatwością określimy, w którym dziale będziesz realizował się najlepiej. Jeśli Twoja aplikacja pokrywa się z profilem kandydata, którego aktualnie poszukujemy do pracy, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Etap III – rozmowy kwalifikacyjne:

Na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną zapraszamy kilku kandydatów, aby lepiej ich poznać i upewnić się, że nasze wyobrażenie o pracy w Deante jest zbieżne.

W trakcie spotkania staramy się poznać portfolio kandydatów, którzy zdobyli już doświadczenie zawodowe, a w przypadku osób, które dotychczas nie pracowały, chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o ich osiągnięciach na innych polach.

U kandydatów cenimy wiedzę na temat profilu działalności firmy Deante. Ponieważ rekrutujący ze szczególną starannością podchodzą do każdej nadesłanej aplikacji, zależy nam na tym, by osoby rekrutowane zapoznały się z informacjami na temat Deante i miały świadomość tego, do jakiej firmy aplikują.

Między kolejnymi rozmowami kwalifikacyjnymi prawdopodobnie będziemy chcieli skorzystać z podanego przez Ciebie kontaktu do osób/instytucji w celu uzyskania referencji.

W trakcie procesu rekrutacji, w zależności od stanowiska, zaprosimy Cię na test z deklarowanych umiejętności lub też poprosimy o wykonanie prostego projektu, nawiązującego do stanowiska, którego dotyczy rekrutacja.

Rozmowa kwalifikacyjna to dobra okazja do uzyskania informacji na temat specyfiki firmy Deante, warunków zatrudnienia oraz zadań wykonywanych na stanowisku, na które aplikujesz. Spotkanie w siedzibie firmy to również szansa poznania przyszłego pracodawcy.

Etap IV – wybór kandydata:

Po wnikliwej analizie nadesłanych dokumentów oraz poddaniu ocenie wszystkich naszych dotychczasowych spotkań podejmujemy decyzję o złożeniu oferty pracy jednej z osób. Jeśli to Ty byłeś kandydatem, który zrobił na nas największe wrażenie, zaprosimy Cię na spotkanie z Dyrektorem Generalnym w celu omówienia szczegółowych warunków zatrudnienia i umowy o pracę.

Osoby, które w pierwszej rekrutacji nie zostały wybrane nadal mają szanse na pozytywne zakończenie kolejnych rekrutacji, do których będziemy zapraszać przy tworzeniu nowych stanowisk. Dlatego zachęcamy do aktualizowania swoich danych zamieszczonych na stronie www.deante.pl


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat