Innowacyjny system do zabudowy prysznica ...

Innowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria Plus

2020-04-24 10:01:26

Współczesna łazienka powinna być zaprojektowana w sposób, który cieszy nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką pełną dobrego designu. Przede wszystkim jednak powinna być dopasowana do potrzeb i gustów domowników. Niespotykaną dotąd możliwość indywidualizacji tego typu wnętrza oferuje nowy modułowy system zabudowy prysznica Kerria Plus.

arnzacje Kerria PLus_chrom_940658

Zasadniczą innowacją systemu jest duży wybór wymiarów i sposobów łączenia poszczególnych elementów, który pozwala na tworzenie wielu kombinacji zarówno samego kształtu kabiny, jak i dostosowywania go przestrzeni łazienkowej. W zależności od rodzaju pomieszczenia system można zamontować we wnęce lub w narożniku.. Ilość oferowanych wariantów w dwóch wykończeniach powinna zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

arnzacjeKerriaPlus_nero_956309

Idealne rozwiązanie do wnęki

Prysznic we wnęce to ratunek dla małych i nieustawnych łazienek. Dodaje pomieszczeniu przestronności i sprawia, że pozostałe strefy stają się bardziej uporządkowane. W mniejszym pomieszczeniu sprawdzą się pojedyncze drzwi składane otwierane do środka w komplecie ze ścianką. W większej łazience możemy użyć podwójnych drzwi składanych lub minimalistycznego i stylowego rozwiązania typu walk-in. Duży wybór rozmiarów pozwoli na stworzenie wygodnej kabiny prysznicowej niemal w każdej łazience.

KerriaPlus_chrom_downeki_787055

KerriaPlus_czern_downeki_530394

Prysznic w narożniku

W narożniku łazienki można zamontować różne rodzaje kabin prysznicowych. W małych wnętrzach sprawdzi się kabina złożona z podwójnych, składanych drzwi w komplecie ze ścianką lub pojedynczych drzwi ze ścianką typu walk-in. W większej łazience można pokusić się o kabinę większych rozmiarów typu walk-in, której kluczową zaletą jest prosta konstrukcja i brak trudno dostępnych miejsc w obrębie kabiny, przez co łatwiej jest ją utrzymać w czystości. Kabinę walk-in Kerria Plus tworzy pojedyncza ścianka lub dwie ścianki wraz z systemem mocującym. Co ważne, szeroki wybór rozmiarów oraz regulowany rozstaw wsporników mocujących pozwoli elastycznie dopasować ją do wielkości pomieszczenia.

KerriaPlus_chrom_donaroznika_332498

KerriaPlus_czern_donaroznika_

Jakość i nowoczesność

Ważną cechą systemu do zabudowy prysznica Kerria Plus jest materiał, z którego zostały wykonane szklane elementy – krystalicznie przezroczyste, bezpieczne szkło hartowane o grubości 6 mm z niską zawartością tlenków żelaza Totalwhite. Dla klientów dodatkowym atutem jest na pewno powłoka Active Cover, dzięki której powierzchnia szyby odpycha wodę i zabrudzenia, przyspieszając ich spływanie. Codzienne użytkowanie kabiny będzie łatwiejsze również dzięki zawiasom zlicowanym z taflą szkła. Ze względu na brak występów ściąganie wody po całej szerokości w dół jest znacznie mniej problematyczne. Dzięki unikatowej konstrukcji uchwytów drzwi składają się w całości do wnętrza kabiny, przez co woda nie wycieka na zewnętrz. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom czyszczenie kabiny jest nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim zdecydowanie rzadziej potrzebne.

szczegoly_kerriaPlus_765590

System profili umożliwia zniwelowanie krzywizny ścian, a szczegóły takie jak maskownice, relingi i uchwyty dodają elegancji. Konstrukcja systemu jest bardzo nowoczesna i uniwersalna, dzięki czemu będzie się świetnie prezentować w każdej aranżacji. W zależności od preferencji można ją zamontować na płaskim, minimalistycznym brodziku lub bezpośrednio na podłodze wyposażonej w odpływ.

Produkty powiązane z artykułem:


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat