Jak modnie urządzić jasną kuchnię?

Jak modnie urządzić jasną kuchnię?

2020-05-14 07:58:12

Z pomocą przychodzą jasne barwy. Jednym z połączeń najchętniej wykorzystywanych w aranżacjach kuchennych jest bież i biel. Takie zestawienie jest nie tylko eleganckie, ale i niezwykle gustowne. Znakomicie odnajdzie się w stylach: minimalistycznym, klasycznym, rustykalnym i nowoczesnym. Do bogatej palety naturalnych barw zlewozmywaków granitowych Deante dołączył właśnie elegancki kolor beżowy.

Jasna kuchnia

Elegancka czy przytulna

Dobry design i przytulność mogą iść w parze. Kluczową kwestią, jeśli chcemy zachować umiar pomiędzy elegancją, a przytulnym wnętrzem kuchennym, będzie kolorystyczna równowaga, odpowiedni dobór sprzętów i przedmiotów „z duszą”. Dobrym pomysłem będzie wykorzystanie przyjaznych, wyważonych kolorów, takich jak: beż, kość słoniowa, jasny orzech, czy pudrowy róż. Tego typu wnętrze mocno ceni sobie także obecność drewna.

Odpowiedzią na przytulną białą kuchnię jest uniwersalne i świeże wnętrze eklektyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w aranżacji kuchni eklektycznej wykorzystać połyskliwe fronty zabudowy meblowej i zestawić je z drewnianymi płytami lub podłogą, dzięki czemu wnętrze nie będzie ani nowoczesne, ani chłodne.

Kuchnia eklektyczna

Beżowy zlewozmywak

Beżowy zlewozmywak to propozycja dla kuchni w stylu tradycyjnym lub rustykalnym. Dopełni aranżację kuchni i zadecyduje o udanym efekcie końcowym. Sprawdzonym rozwiązaniem jest połączenie beżowego zlewozmywaka z blatem w zbliżonym odcieniu. Elegancką alternatywą dla beżowego zlewozmywaka jest dopasowanie go do zupełnie białego blatu lub ciemnego laminatu. Jego elegancki charakter sprawia, że będzie modny przez wiele lat, mimo zmieniających się trendów.

zlewozmywki_bezowe

Zlewozmywak granitowy

Jest modny, piękny i funkcjonalny. Do tego świetnie wpisuje się praktycznie w wystrój każdej kuchni, efektownie dopełniając aranżację. Zaawansowana technologia produkcji zlewozmywaków Deante gwarantuje nie tylko piękny wygląd produktu, ale też właściwości, które szybko doceni każdy użytkownik kuchni. Głębokie komory, właściwości antybakteryjne, odporność na wysoką temperaturę i uszkodzenia to tylko niektóre z zalet zlewozmywaków Deante. Bardzo ważną cechą jest hydrofobowość, czyli odpychanie cząsteczek wody, dzięki czemu płyny – takie jak soki, herbata czy kawa – nie barwią powierzchni, tylko szybko po niej spływają.

cechy_zlewozmywaki granitowe

Beżowe nowości

Nowe, beżowe oblicze zyskały m.in. kolekcje Andante, Evora, Rapido, Zorba i Solis.

Zlewozmywaki produkowane w Polsce

Na uwagę zasługuje fakt, że zlewozmywaki granitowe Deante są produkowane w całości w Polsce, co daje pewność zachowania najwyższych standardów wykonania i kontroli jakości. Potwierdzeniem tego jest długa, bo aż dziesięcioletnia gwarancja.

Kupując zlewozmywak Deante nie trzeba martwić się o osprzęt, ponieważ każdy sprzedawany egzemplarz jest wyposażony w odpowiedni syfon.

Wszystkie granitowe zlewozmywaki Deante można zobaczyć tutaj.

 


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat