Jak zamówić części zamienne?

Jak zamówić części zamienne?

2011-01-01 12:00:00


Sprzedażą części zamiennych zajmuje się Serwis Centralny, mieszczący się w Zgierzu przy ulicy Twardej 11/16, pracujący od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Wszelkie zapytania dotyczące dostępności jak i ceny części zamiennych kierować można na adres zamienne@deante.pl lub pod nr telefonu: 42 714 30 00 w. 101.

Zamówienia złożone na powyższy adres mailowy, przyjęte są do realizacji po otrzymaniu niezbędnych informacji dotyczących odbiorcy oraz potwierdzeniu zaksięgowania środków na naszym koncie. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub współpracującej z nami firmy kurierskiej (w zależności od wybranej opcji przez Klienta).

W przypadku braku możliwości podania kodu lub nazwy produktu, do którego chcieliby Państwo dokupić elementy, istnieje możliwość dołączenie zdjęcia produktu do przesyłanego zapytania. Działania takie pozwolą nam zidentyfikować produkt, co przyczyni się do zrealizowania zamówienia zgodnie z Państwa oczekiwaniem.

Służymy pomocą i poradą techniczną w zakresie wymiany elementów, naprawy jak również instalacji naszych produktów pod nr tel.: 42 714 30 00 w. 108.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat