Konkurs „Deante oddaje fartucha”

Konkurs „Deante oddaje fartucha”

2016-10-06 15:49:48

Kolacja charytatywna „Przyjaciele gotują” z udziałem znanego restauratora i jurora programu MasterChef zainspirowała nas do przygotowania konkursu na naszym profilu FB. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby wygrać fartuch kuchenny podpisany przez Michela Moran!

0240-FB-reklama_873576
Konkurs Deante oddaje fartucha
W najbliższą sobotę, 8 października, odbędzie się kolacja charytatywna z udziałem gwiazd, które pomogą zebrać fundusze dla łódzkich szpitali. Jako partner wydarzenia postanowiliśmy przygotować dla Was specjalny konkurs. Do wygrania są trzy fartuchy kuchenne z autografami Michela Moran – jurora programów MasterChef i MasterChef Junior oraz akcesoria naszej firmy – aeratory START/STOP i rollmaty. Aby mieć szansę na atrakcyjne nagrody, wystarczy zamieścić w specjalnym poście konkursowym komentarz z przepisem na danie, deser lub napój kuchni francuskiej.

Konkurs trwa od 6 do 10 października. Sprawdź Regulamin.

Celem IX Kolacji Charytatywnej „Przyjaciele Gotują” jest zbiórka funduszy na sprzęt rehabilitacyjny dla Centrum Medycznego im. dr Wacława Łęckiego w Łodzi (Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi- Centrum Medyczne im. dr Wacława Łęckiego). Dodatkowo, część zbiórki trafi do Oddziału Nefrologii z Oddziałem Dializ oraz Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi, zajmujących się przeszczepami rodzinnymi.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat