Konsola łazienkowa z szufladą nagrodzona! ...

Konsola łazienkowa z szufladą nagrodzona!

2019-02-13 11:03:53

Nasza nowa konsola podumywalkowa zaraz po wejściu na rynek została doceniona przez jurorów konkursu Meble Plus. Otrzymała nagrodę jako Produkt Roku 2019 w kategorii „Meble łazienkowe”.

„Meble Plus – Produkt Roku” to najstarszy konkurs dedykowany branży meblarskiej, odbywający się już od 17 lat. Każdego roku kapituła składająca się z ekspertów branży meblarskiej i profesjonalistów zajmujących się aranżacją wnętrz, wybiera i nagradza najlepsze polskie meble.

Nagrodzona konsola łazienkowa z szufladą
Nagrodzona konsola łazienkowa z szufladą

W tym roku w wąskim gronie zwycięzców znalazła się konsola łazienkowa Deante. To mebel z charakterem, który nie tylko pozwala przechować wszystko, co musi się znaleźć w pobliżu umywalki, ale też jest odporny na wilgoć i piękny. Wykonana ze stali konsola ma  solidną konstrukcję, elegancko wykończoną w kolorze czarnej satyny, jest odporna na wilgoć i długowieczna. Wyposażono ją w pojemną szufladę, która pomieści kosmetyki, zintegrowany wieszak na ręcznik oraz demontowalną półkę. Dostępna jest w komplecie z prostą i funkcjonalną umywalką Temisto w trzech rozmiarach. Co istotne, konsola została zaprojektowana i jest produkowana w Polsce. Autorem projektu jest Michał Łój.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 24 stycznia 2019 r. podczas targów 4 Design Days, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat