Kuchnia polska – jakie zlewozmywaki ...

Kuchnia polska – jakie zlewozmywaki wybieramy najczęściej?

2017-12-22 11:24:21

Wybór zlewozmywaka do współczesnej kuchni stanowi spore wyzwanie. Sprawdź, jakie zlewozmywaki najczęściej kupują klienci, w raporcie sklepu internetowego LazienkiABC.pl!


Zlewozmywaki kuchenne – aktualne trendy

Niegdyś kuchnia była traktowana jako pomieszczenie, w którym przygotowywano posiłki. Kuchnia projektowana w latach osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych była niewielka, z małym oknem, lub zupełnie go pozbawiona. Nikt nie spędzał tam więcej czasu niż wymagała konieczność i miejsce to nie pełniło zbyt ważnej funkcji.

Dzisiaj wiele się zmieniło. Kuchnia stanowi na równi z salonem i łazienką wizytówkę domu. Nie tylko jada się tam posiłki, ale jest to też miejsce, gdzie integruje się rodzina. Często jest otwarta i połączona z salonem. Jej wygląd także uległ poważnej metamorfozie. Projektując kuchnię staramy się, żeby była ona niezwykle estetyczna. Każde urządzenie i element, jaki się w niej znajduje, jest niezwykle istotny.

Wydawać by się mogło, że zlewy ze względu na wszechobecność zmywarek stały się nieważne i niepotrzebne – tymczasem jest wręcz odwrotnie. Dziś zlewozmywak jest nie tylko użyteczny, ale dobrze dobrany stanowi istotny element dekoracyjny.

Zlewozmywak Deante Zorba
Zlewozmywak Deante Zorba

Efektowne zlewozmywaki granitowe Deante

W sklepie LazienkiABC.pl najczęściej sprzedawanymi zlewami są te wykonane z granitu. Od dłuższego czasu obserwujemy, że stały się one modne i doceniono ich funkcjonalność. Niewątpliwą zaletą jest to, że pasują do każdej aranżacji kuchennej. Zlewozmywaki Deante pasują zarówno do kuchni w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Posiadają niezwykle ciekawy design i zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, a wysoka jakość jest potwierdzona chociażby długim okresem gwarancji.

  • Zlewozmywaki Deante ZORBA występują w kilku wariantach kolorystycznych. Można więc wybrać odpowiednią wersję pasującą do naszego wnętrza. Klienci mają do wyboru zlewy jednokomorowe, dwukomorowe oraz ostatnio coraz bardziej popularne półtorakomorowe. Wszystko zależy od naszych preferencji.
  • Zlewozmywaki Deante RAPIDO także należą do jednych z częściej wybieranych. Główną ich zaletą jest trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, dobrze też znoszą wysokie i niskie temperatury. Seria zlewów RAPIDO wyposażona jest w niezwykle praktyczne ociekacze, które przydadzą się podczas codziennego użytkowania.


Trwałe zlewozmywaki ze stali Deante

Równie popularne co granitowe, są zlewozmywaki wykonane ze stali. Materiał ten jest niezwykle lekki i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Zlewozmywak taki jest też bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Stal jest odporna na wysokie temperatury, a także jej gwałtowne zmiany.

  • Zlewozmywak Deante TANGO nakładany na szafkę, jest jednym z tych, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Ciekawy design sprawia, że jest to  zlewozmywak, który będzie idealnie pasował do nowoczesnych aranżacji kuchni.
  • Zlewozmywak Deante TWIST to model, którego nie trzeba przedstawiać. W klasie zlewozmywaków ekonomicznych wyróżnia go dobra jakość. W kolekcji TWIST znaleźć można modele prostokątne i okrągłe w różnych wielkościach. To najpopularniejszy zlewozmywak wpuszczany w blat.


Zlewozmywak to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Kupując go musimy wybrać taki model, który spełni wszystkie nasze wymagania. Patrząc na preferencje naszych klientów widzimy, że zwracają oni uwagę nie tyko na wygląd. Bardzo istotne jest to, z jakiego materiału dany produkt jest wykonany, jaki ma okres gwarancji i od jakiego producenta pochodzi. Klienci naszego sklepu wybierają zlewozmywaki Deante, ponieważ są to produkty, które wykonane zostały w sposób rzetelny i tym samym będą spełniały swoją funkcję przez wiele lat.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat