Najmodniejsze kolory w kuchni

Najmodniejsze kolory w kuchni

2020-03-06 13:06:49

Antracyt to elegancki odcień głębokiej szarości, który kochają projektanci wnętrz. Doskonale się komponuje z modnymi kolorami szafek i blatów kuchennych. Teraz jest dostępny także w bogatej palecie naturalnych barw zlewozmywaków granitowych Deante.

Szara kuchnia

W aranżacjach wnętrz od kilku sezonów niepodzielnie króluje szarość. Jest ponadczasowa, pasuje do każdego stylu, zniesie nawet najbardziej kapryśne kolorystycznie sąsiedztwo. Jej przeróżne odcienie, od jasnego betonu do intensywnego grafitu, świetnie się komponują z drewnianymi, kamiennymi i marmurowymi powierzchniami. W tej palecie głęboka szarość antracytu wyróżnia się swoja uniwersalnością – jest nasycona, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku wzorów i kolorów blatów i frontów szafek: od jasnych po bardzo ciemne.

Najnowsze trendy wnętrzarskie przełamują szarość naturalnymi, ciepłymi barwami: brązami, beżami, śmietankową bielą. Również w takim towarzystwie antracyt odnajdzie się doskonale dzięki swojemu lekko ciepłemu odcieniowi.

Zlewozmywak Andante antracyt bateria Silia Deante

 

Szary zlewozmywak

Antracytowy zlewozmywak to przysłowiowa kropka nad „i”. Dopełni aranżację kuchni i zadecyduje o udanym efekcie końcowym. Poza tym jego elegancki charakter sprawia, że będzie modny przez wiele lat, mimo zmieniających się trendów. Będzie pasował do każdej kuchni, zarówno minimalistycznej, jak i tej urządzonej z przepychem. Jeśli zamarzy nam się zmiana wystroju, możemy poddać go dominacji wyrazistych dodatków, a on z wdziękiem zejdzie na drugi plan.

Zlewozmywak Eridan antracyt bateria Gerbera Deante

 

Zlewozmywak granitowy

Zaawansowana technologia produkcji zlewozmywaków Deante gwarantuje nie tylko piękny wygląd produktu, ale też właściwości, które szybko doceni każdy użytkownik kuchni. Jest niezwykle twardy, odporny na uderzenia, wysoką temperaturę, przebarwienia i szok termiczny, czyli gwałtowną zmianę temperatury. Bardzo ważną cechą jest hydrofobowość, czyli odpychanie cząsteczek wody, dzięki czemu płyny – takie jak soki, herbata czy kawa – nie barwią powierzchni, tylko szybko po niej spływają. Kolejnym udogodnieniem są właściwości antybakteryjne, które zlewozmywak zawdzięcza dodatkowi jonów srebra. Ich zadaniem jest ochrona przed rozwojem zarazków na powierzchni, co jest bardzo ważne dla utrzymania w kuchni higieny i czystości.

 

Antracytowe nowości

Nowe, antracytowe oblicze zyskały kolekcje: Prime, Rapido, Andante, Corda, Eridan i Rapsodia.

antracyt Deante

 

Zlewozmywaki produkowane w Polsce

Na uwagę zasługuje fakt, że zlewozmywaki granitowe Deante są produkowane w całości w Polsce, co daje pewność zachowania najwyższych standardów wykonania i kontroli jakości. Potwierdzeniem tego jest długa, bo aż dziesięcioletnia gwarancja.

Kupując zlewozmywak Deante nie trzeba martwić się o osprzęt, ponieważ każdy sprzedawany egzemplarz jest wyposażony w w oszczędzający miejsce syfon space-saver z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.

Wszystkie granitowe zlewozmywaki Deante można zobaczyć tutaj.

Produkty powiązane z artykułem:


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat