Nowy Rok zaczynamy od pomagania!

Nowy Rok zaczynamy od pomagania!

2018-01-03 09:39:38

„Pomaganie przez remontowanie” to program organizowany przez Urząd Miasta Zgierza, w którym z dumą i radością uczestniczy także firma Deante.

To wsparcie dla rodzin w trudnej sytuacji finansowej, które nie otrzymują pomocy z żadnych projektów rządowych. Po dokonaniu opłat ledwo wiążą koniec z końcem, ale pomimo tego radzą sobie najlepiej, jak potrafią. Teraz ich mieszkania są remontowane, malowane, wymieniane są w nich okna, drzwi i podłogi, a także ufundowane przez Deante wyposażenie kuchni i łazienek, m.in. armatura, kabiny prysznicowe, czy zlewozmywaki.

Kuchnia po remoncie
Kuchnia po remoncie

Dzięki programowi z uśmiechem i nadzieją w Nowy Rok weszła pani Katarzyna oraz jej rodzina, która jako pierwsza wprowadziła się do świeżo wyremontowanego mieszkania, które zostało wyposażone m.in. w kabinę prysznicową z brodzikiem, natrysk, baterie oraz zlewozmywak marki Deante. Wraz z Prezydentem Zgierza oraz przedstawicielami firm partnerskich byliśmy świadkami tej radosnej chwili!

Pani Kasia z rodziną
Pani Kasia z rodziną

Tegoroczny program „Pomaganie przez remontowanie” ma formę pilotażu. Jeżeli jego formuła się sprawdzi, to z pewnością będzie kontynuowany, niosąc pomoc kolejnym rodzinom. Więcej informacji na www.facebook.com/PomaganiePrzezRemontowanie/

Łazienka po remoncie
Łazienka po remoncie

Fot. Dariusz Kulesza.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat