Pallas błyszczy na blogu wnetrznosci.com ...

Pallas błyszczy na blogu wnetrznosci.com

2017-07-17 13:19:26

Kuchnia to część domu, w której jedni spędzają mnóstwo czasu, a inni traktują ją drugorzędnie. Zaprzyjaźnieni z nami autorzy bloga wnetrznosci.com zdecydowanie należą do tych pierwszych. Dla osób, które lubią gotować, wybór odpowiedniego sprzętu stanowi nie lada wyzwanie. Z ich perspektywy ważne są zarówno kwestie wizualne, jak i funkcjonalność dobranych elementów.

Wybór blogerów padł na szklano – stalowy  zlewozmywak Pallas ze stalową komorą i czarną, szklaną taflą. Produkt idealnie komponuje się z umiejscowioną obok płytą grzewczą. Lśniący ociekacz przykuwa uwagę niebanalnym wyglądem i stanowi świetne miejsce do odstawiania gorących naczyń bądź zostawiania notatek za pomocą sucho ścieralnego flamastra.

Głęboka komora zlewozmywaka Pallas ułatwia mycie dużych garnków, a także napełnianie wysokich naczyń. Co więcej, szklany ociekacz jest łatwy do utrzymania w czystości. Zlewozmywak jest nie tylko piękny, ale i dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Uzupełnieniem zlewozmywaka jest bateria ze sprężynową wylewką Molla.

Ela i Mateusz, blogerzy z wnetrznosci.com to prawdziwie artystyczne dusze. Traktują wnętrza swojego mieszkania jak wielkie płótna, które zapełniają zgodnie z nastrojem i aktualnymi fascynacjami. Zobaczcie jak nasze produkty prezentują się w ich kuchennym wnętrzu: http://www.wnetrznosci.com/index.php/projekt-mieszkanie-cz-6-lifting-kuchni/


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat