Panel podtynkowy Multibox ponownie ...

Panel podtynkowy Multibox ponownie nagrodzony

2017-07-31 12:08:54

Mamy przyjemność poinformować, że Eksperci powołani przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego ponownie docenili nasze produkty. Panel podtynkowy Multibox zakwalifikował się do finału konkursu "DOBRY WZÓR" oraz towarzyszącej mu wystawy.

Panel przyciąga uwagę błyszczącym chromowanym wykończeniem, nadając wnętrzu wyjątkowy charakter. Będzie się doskonale komponował z innymi elementami instalowanymi podtynkowo, np. baterią umywalkową. Produkt jest wyposażony w zapobiegającą poparzeniom baterię termostatyczną z regulacją ciśnienia wody, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla osób starszych i rodzin z dziećmi.

Konkurs "DOBRY WZÓR" cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. W tej edycji zgłoszono 175 produktów i usług, które były oceniane według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę - innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.

Panel Multibox będzie można oglądać na wystawie w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, która trwać będzie od 27 października do 3 grudnia 2017 roku.

Produkt został już nagrodzony w ramach konkursów „Łazienka – Wybór Roku 2017” Wydawnictwa Publikator oraz „Inspiracje 2017”,  organizowanego przez Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów oraz Wydawnictwo Koncept, w kategorii Łazienka.

Produkty powiązane z artykułem:


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat