Peonia ZERO - czystość i wygoda bez rantów ...

Peonia ZERO - czystość i wygoda bez rantów

2016-04-21 10:28:27

Trudne do usunięcia zabrudzenia i gromadzące się w zakamarkach drobnoustroje to zmora wszystkich, którzy pragną, aby ich dom lśnił czystością. Dzięki Peonii ZERO – naszej najnowszej bezkołnierzowej toalecie – utrzymywanie porządku w łazience jest dużo prostsze.

Peonia ZERO została zaprojektowana w taki sposób, aby móc z łatwością utrzymać czystość, bez konieczności użycia agresywnych środków chemicznych i czasochłonnego czyszczenia. Dzięki usunięciu standardowego kołnierza użytkownicy nie muszą szorować trudnych do usunięcia zabrudzeń, które gromadzą się w standardowej muszli. Miskę o wygodnym, opływowym kształcie wystarczy przetrzeć miękką szmatką. Brak wewnętrznego rantu sprawia, że strumień wody dociera do wszystkich zakamarków muszli. Peonia Zero jest przeznaczona do montażu ze stelażem podtynkowym z ustawieniem zaworu spustowego 2,5/4 litry.

logo_peonia_zero_RGB_978872
Deante Peonia ZERO

Toaleta wyróżnia się ciekawą, obłą bryłą z ukrytym systemem mocującym, który wpływa na estetykę i funkcjonalność produktu. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie trudnych do czyszczenia powierzchni, sprawia że utrzymanie higieny jest jeszcze łatwiejsze.

Peonia ZERO to zero:

  • rantów i zagłębień
  • czasochłonnego szorowania
  • wysiłku w utrzymywaniu czystości
  • agresywnych detergentów

Produkty powiązane z artykułem:

Brak wyników wyszukiwarki


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat