Seria: Deante

Preparat do czyszczenia zlewozmywaków stalowych

Gdzie kupić? Kup Teraz

Dostępne opcje:

 • Wykończenie: brak

  brak

  kod: ZZZ 000P

  PROMOCJA 34.90 PLN brutto 24.90 PLN brutto

  Do schowka

Pojemność
250 ml

Części zamienne

Znajdź najbliższy salon w Twojej okolicy

Cechy wybranego produktu

 • polska_marka.jpgPolska marka
 • weze_2.jpgŁatwe do utrzymania czystości

Opis produktu

Preparat Deante do pielęgnacji zlewozmywaków stalowych świetnie radzi sobie nie tylko z osadami z herbaty, czy kawy, ale również z trudnymi do usunięcia osadami kamienia wapiennego.

Lekka, żelowa konsystencja ułatwia aplikację produktu na zabrudzone powierzchnie, zapewnia długi czas kontaktu preparatu z czyszczoną powierzchnią oraz gwarantuje łatwe jego spłukiwanie.

Preparat czyści powierzchnie, zabezpiecza przed rdzewieniem oraz poprzez zastosowanie środka nabłyszczającego nadaje lekki połysk. Najlepszy efekt uzyskamy poprzez naniesienie niewielkiej ilości preparatu na wilgotną ściereczkę, równomierne rozprowadzenie na zabrudzonej powierzchni, a następnie spłukanie letnią wodą i wytarcie do sucha miękką ściereczką. Systematyczne stosowanie preparatu Deante sprawi, że zlewozmywaki stalowe długo będą cieszyć się swoim pierwotnym blaskiem, zwiększając komfort ich użytkowania.

Butelka zawiera 250 ml preparatu.

Produkty powiązane


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat