Produkty Deante w konkursie Dobry Design ...

Produkty Deante w konkursie Dobry Design 2015

2014-09-09 13:37:57

Bateria umywalkowa i umywalka Anemon, deszczownie Mimoza i Abelia oraz baterie podtynkowe Cascada Multibox będą ubiegać się o tegoroczne wyróżnienie magazynu Dobrze Mieszkaj i serwisu dobrzemieszkaj.pl

Dobry Design 2015 to już czwarta edycja konkursu, w którym profesjonalne jury złożone z architektów i projektantów wybiera najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz.

Do tegorocznej edycji marka Deante postanowiła zgłosić cztery produkty w dwóch kategoriach: baterie oraz zestawy, kolumny i panele prysznicowe. Zgłoszoną do konkursu baterię umywalkową Anemon charakteryzuje nowoczesna, geometryczna forma z kwadratowym otworem w dźwigni. Baterię Anemon można idealnie wyeksponować na umywalce o identycznej nazwie. Cechuje ją prosta forma przełamana półkolistą komorą połączona z szerokim rantem.

Deszczownice Mimoza i Abelia, to także produkty, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w designie. Duże głowice natryskowe zapewniają idealny strumień deszczowy, a minimalistyczne drążki zakończone wylewkami oraz baterie nadają całości niezwykłej elegancji.

W przypadku baterii podtynkowej Cascada Multibox, wykonanej z chromowanego mosiądzu, warto zwrócić uwagę na dość masywną prostokątną głowicę wyposażoną w 100 punktów natryskowych. Jej kubistyczny kształt spodoba się amatorom oszczędnego designu, jednak dzięki prostej formie będzie dobrze komponować się z aranżacją praktycznie każdej łazienki.

W ubiegłorocznej edycji konkursu wyróżnienie Dobry Design 2014 otrzymała bateria zlewozmywakowa STORCZYK. Mamy nadzieję, że i tym razem nasze produkty zyskają uznanie w oczach jury. Konkurs Dobry Design 2015 zostanie  rozstrzygnięty  w listopadzie 2014 r., a wręczenie tytułów nastąpi w grudniu 2014 r.

Produkty powiązane z artykułem:

Brak wyników wyszukiwarki


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat