Prysznic w wannie – nowości od Deante ...

Prysznic w wannie – nowości od Deante

2018-10-16 14:04:53

Dla osób, które lubią brać szybki prysznic, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z wanny, firma Deante wprowadziła na rynek produkty łączące zalety obu rozwiązań. Są to nowe parawany wannowe i deszczownia wchodzące w skład kolekcji Alpinia.

Parawan prysznicowy

Parawan nawannowy jest bardzo wygodny dla osób, które chcą stworzyć swoisty wanno-prysznic, czyli połączyć komfort posiadania wanny i kabiny prysznicowej jednocześnie. Parawany Deante Alpinia dostępne są w dwóch szerokościach: 80 i 115 cm, idealnych, aby ochronić łazienkę przed zachlapaniem. Dodatkowym zabezpieczeniem są specjalne uszczelki odprowadzające spływającą wodę z powrotem do wnętrza wanny. Bezpieczne szkło hartowane, z którego wykonany jest parawan, ma 6 mm grubości i jest pokryte powłoką Active Cover, która ułatwia utrzymanie go w czystości.

 

Parawan nawannowy Deante Alpinia 115 cm i deszczownia Alpinia NAC 01AM
Parawan nawannowy Deante Alpinia 115 cm i deszczownia Alpinia NAC 01AM

Deszczownia uniwersalna

Jak stworzyć wannę z prysznicem? Doskonałym sposobem jest deszczownia Deante Alpinia dedykowana nie tylko do kabiny prysznicowej, ale także do wanny. Jej innowacyjna budowa sprawia, że sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, zarówno w porannym pośpiechu, jak i w wieczornych chwilach dla siebie.

Czym wyróżnia się Alpinia wśród innych deszczowni? Dzięki wylewce wannowej wygodnie i szybko przygotujemy długą, relaksującą kąpiel. Górna głowica natryskowa będzie niezastąpiona podczas brania prysznica w regenerujących strugach deszczu. Z kolei wygodna prostokątna słuchawka prysznicowa posłuży podczas wielu czynności, między innymi mycia włosów. Przyciskiem na jej rączce w łatwy sposób zmienimy rodzaj strumienia z deszczowego na delikatną mgiełkę wodną lub strumień mieszany.

 

Deszczownia Alpinia NAC 01AM
Deszczownia Alpinia NAC 01AM

 

Design i ergonomia

Poszczególne elementy deszczowni Alpinia są pieczołowicie dopracowane zarówno pod względem estetycznym, jak i ergonomicznym. Długość drążka można regulować od 123 do aż 160 cm, dostosowując ją do wzrostu użytkowników. Górna głowica natryskowa ma kształt kwadratu o boku 25 cm, czyli jest idealnie dopasowana do wanny z parawanem – wystarczająco duża, aby prysznic był komfortowy, a jednocześnie zapobiegająca rozchlapywaniu wody. Bardzo poręczny w tym modelu jest też sposób przełączania źródeł wody. Za pomocą pokrętła na baterii prysznicowej uruchomimy górny wypływ, czyli deszczownię. Natomiast wodę między słuchawką a wylewką przełączymy wysuwając lub chowając ruchomą wylewkę wannową. Po złożeniu wylewki równolegle do ściany pozwolimy popłynąć wodzie ze słuchawki prysznicowej, a jednocześnie zyskamy w wannie dodatkowe miejsce i bezpieczeństwo podczas korzystania z natrysku. Przekręcając wylewkę z powrotem o 90 stopni w kierunku wanny, możemy w kilka minut przygotować odprężającą kąpiel.

 

 

Produkty powiązane z artykułem:


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat