Przetargi

 1. subskrypcja SolidWorks

  2016-09-28

  Deante Antczak Sp.J. niniejszym zaprasza do składania oferty techniczno-cenowej na dostarczenie usługi wsparcia technicznego i aktualizacji (tzw. subskrypcji) dla pakietu SolidWorks 2016 Premium dla dwóch stanowisk na okres jednego roku.

 2. stacja robocza CAD - rozstrzygnięty

  2016-06-02

  Deante Antczak Sp.J. niniejszym zaprasza do składania oferty techniczno-cenowej na dostarczenie, instalację i wsparcie gwarancyjne stacji roboczej CAD.

 3. Komora do badań niskotemperaturowych - zakończony

  2016-05-10

  Deante Antczak Sp.J. niniejszym zaprasza do składania oferty techniczno-cenowej na dostarczenie i uruchomienie komory do badań w niskich temperaturach.

 4. Komora solna - zakończony

  2016-05-10

  Deante Antczak Sp.J. niniejszym zaprasza do składania oferty techniczno-cenowej na dostarczenie i uruchomienie komory do badań we mgle solnej.

 5. Szlifierka stołowa - zakończony

  2016-05-10

  Deante Antczak Sp.J. niniejszym zaprasza do składania oferty techniczno-cenowej na dostarczenie i uruchomienie szlifierki taśmowej, stołowej.

 6. Tester przełączników - zakończony

  2016-05-10

  Deante Antczak Sp.J. niniejszym zaprasza do składania oferty techniczno-cenowej na zaprojektowanie, wykonanie, dostarczenie i uruchomienie testera do przełączników natrysku baterii sanitarnych

 7. Komora do badań cieplnych - zakończony

  2016-05-10

  Deante Antczak Sp.J. niniejszym zaprasza do składania oferty techniczno-cenowej na dostarczenie i uruchomienie komory do badań cieplnych.

 8. Piła taśmowa do metalu - zakończony

  2016-05-10

  Deante Antczak Sp.J. niniejszym zaprasza do składania oferty techniczno-cenowej na dostarczenie i uruchomienie piły taśmowej do metalu


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat