Ułatw sobie życie z kolekcją Anemon

Ułatw sobie życie z kolekcją Anemon

2018-06-05 09:04:18

Życie wciąż stawia przed nami wyzwania, na każdym kroku mierzymy się z przeróżnymi problemami. Teraz nowości z kolekcji Anemon pozwalają ułatwić sobie wykonywanie codziennych czynności, zaoszczędzić czas i pieniądze!

 

RGB_Anemon_Anemon_476519
Miska ustępowa i miska bidetowa z serii Anemon

 

Anemon Zero to gładka toaleta bez rantu, pod którym mogłyby się gromadzić bakterie. Dzięki temu utrzymanie higieny w łazience jest łatwiejsze i mniej kłopotliwe. Gładką powierzchnię miski ustępowej wystarczy przetrzeć miękką szmatką, bez silnych środków chemicznych i czasochłonnego czyszczenia. Dodatkowo została ona zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było spłukać mniejszą ilością wody, na czym zyskuje nie tylko domowy budżet, ale całe środowisko naturalne. Krawędź toalety została wyprofilowana tak, aby w razie konieczności bez problemu odebrać także pełną pojemność sześciolitrowej spłuczki, bez ryzyka rozchlapania.

Miska bidetowa Anemon ułatwia codzienne czynności higieniczne. Korzystanie z niej zajmuje mniej czasu niż prysznic albo kąpiel, zużywa także mniej wody. Olśniewająco biała ceramika i komfortowy kształt idealnie uzupełnią Twoją łazienkę. Jej bryła jest bardzo podobna do toalety Anemon i razem tworzą stylowy i funkcjonalny komplet.

Aby toaleta jak najlepiej spełniała swoją rolę, dobrze jest skompletować ją z zestawem podtynkowym tego samego producenta. To pozwoli nam ustrzec się przed niespodziankami i da pewność, że wszystkie elementy będą do siebie idealnie pasowały. Dlatego miska Anemon Zero także jest dostępna w postaci gotowego zestawu „6 w 1”, łatwego i wygodnego w montażu. Składa się on z wytrzymałego stelażu podtynkowego ze spłuczką, miski ustępowej Anemon z deską typu slim, chromowanego przycisku spłukującego oraz podkładki wygłuszającej i systemu mocującego. W ten sposób zestaw podtynkowy WC łączy estetykę, komfort i funkcjonalność.

Deante. Ułatwiamy Twoją codzienność.

Produkty powiązane z artykułem:


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat