Vital – bezpieczeństwo i komfort w Twojej ...

Vital – bezpieczeństwo i komfort w Twojej łazience

2017-09-19 15:22:22

Projektowanie uniwersalne, czyli takie, które odpowiada na potrzeby szerokiej grupy odbiorców, wkracza w naszą codzienność – także do łazienek.

RGB_VITAL_07_373102
Nikogo nie dziwią już budynki bez barier architektonicznych, komunikaty głosowe w windach ani niskopodłogowe autobusy. Teraz nadszedł czas na zmiany dokonujące się w łazienkach.

Dzieje się tak, ponieważ z udogodnień tych w którymś momencie życia korzysta większość z nas: osoby po urazach, kobiety ciężarne i małe dzieci, seniorzy oraz niepełnosprawni. Mimo tak dużej popularności produktów zwiększających bezpieczeństwo w łazience, ich wygląd do tej pory stawiany był na drugim miejscu. Osoby, które przywiązują dużą wagę do aranżacji mieszkania, musiały zaakceptować konieczność zamontowania białych uchwytów i poręczy o standardowym kształcie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy kolekcję produktów Vital.


Bezpieczeństwo, design i łatwość montażu

Kolekcja Vital ułatwia codzienne życie, a jednocześnie ma atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Znajdziemy tu uchwyty przyścienne, wygodne siedziska prysznicowe i wannowe, funkcjonalną ceramikę, baterie z wydłużoną dźwignią i natryski. Charakterystycznymi produktami są stalowe poręcze ścienne służące w zależności od modelu jednocześnie jako wieszak na ręcznik, uchwyt na papier toaletowy lub drążek zestawu natryskowego. Dzięki podwójnemu zastosowaniu poręcze integrują się wizualnie z pomieszczeniem, a ich rola jest zamaskowana przed osobami postronnymi, np. gośćmi. Montaż jest bardzo prosty, natomiast system niewidocznych mocowań powoduje, że linia poręczy jest jednolita i niezaburzona przez śruby. Wszystkie wyróżniają się ponadto wytrzymałością na duże obciążenie.

RGB_01-VITAL_245782


Stwórz łazienkę idealną

Uzupełnieniem przyjaznej łazienki może stać się kabina prysznicowa montowana bezpośrednio na podłodze. Nie tylko pozwala stworzyć strefę kąpieli bez barier, ale w połączeniu z prawie niewidocznym odpływem liniowym daje możliwość stworzenia aranżacji w nowoczesnym stylu.Warto rozważyć także zamontowanie w niej wygodnego, składanego siedziska oraz baterii termostatycznej, która zapewnia przyjemną, stałą temperaturę kąpieli bez ryzyka poparzenia. Dla zwolenników tradycyjnych baterii mieszaczowych przygotowaliśmy modele z przedłużoną dźwignią typu Clinic i baterie sensorowe, które obsługujesię bezdotykowo.Urządzona w ten sposób łazienka będzie odpowiadała na potrzeby wszystkich domowników i posłuży im przez wiele lat.

Vital_staruszkowie_01_850571


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat