Za nami weekend w Nadarzynie

Za nami weekend w Nadarzynie

2017-10-09 13:54:41

Wyposażenie wnętrz, meble, dodatki, oświetlenie, armatura – od 6 do 8 października goście targów Warsaw Home mogli stworzyć koncepcję wystroju domu od A do Z. Nie mogło na nich zabraknąć marki Deante.

W trzech halach swoje produkty zaprezentowało kilkaset firm, a ekspozycja zajęła prawie 65 tys. m2. W tej tłocznej i głośnej przestrzeni targowej stworzyliśmy dla odwiedzających przytulną oazę relaksu w stylu hygge. Można było w niej odpocząć, poczytać gazetę i zebrać siły przed oglądaniem kolejnych stoisk. Zainteresowaniem wśród architektów i klientów indywidualnych cieszyła się nasza ekspozycja z szeregiem inspiracji i gotowych aranżacji łazienkowych. W zależności od potrzeb można je zastosować zarówno w małej łazience, jak i przestronnym salonie kąpielowym. W tej strefie wzrok przyciągały zwłaszcza eleganckie, minimalistyczne kształty kolekcji Arnika.

Dużym powodzeniem cieszyły się także zorganizowane przez nas konkursy, których efekt można będzie niebawem zobaczyć na profilu Deante na Facebooku. Niekwestionowaną gwiazdą stoiska była natomiast Capella Precious – limitowana seria szklano-granitowych zlewozmywaków z błyszczącym, mozaikowym wzorem. Jej premiera zaplanowana jest na jesień 2017 roku i już widać, że nie tylko wpisuje się w aktualne trendy, ale też trafia w serca miłośników dobrego designu.

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i wszystkie miłe słowa pod adresem naszych produktów. Do zobaczenia w lutym na katowickich 4 Design Days!


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat