Milin baterie kuchenne

Kolor to kwestia gustu i wrażliwości.
Wybierz jedną z pięciu barw, aby wyczarować niepowtarzalną kuchenną aranżację.
Baterie Milin pomogą stworzyć wyrazisty kontrast lub harmonijnie skomponują się z pozostałymi elementami wyposażenia.

Milin

Dodaje energii

ORANGE

  Szczegóły produktu

Milin

Pobudza zmysły

RED

  Szczegóły produktu

Milin

Wprowadza harmonię

WHITE

  Szczegóły produktu

Milin

Zwiększa kreatywność

YELLOW

  Szczegóły produktu

Milin

Poprawia samopoczucie

GREEN

  Szczegóły produktu

Milin

Dodaje elegancji

BLACK

  Szczegóły produktu

Milin

Zobacz katalog

MILIN

  Obejrzyj online

Liczy się jakość

Baterie Deante są produkowane z dbałością o szczegóły z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu spełniają surowe normy i najwyższe standardy. Staranny proces produkcji i kontroli sprawia, że baterie są niezwykle trwałe. Wysoką jakość potwierdza 7-letnia gwarancja.

7 lat gwarancji

7 lat gwarancji

Głowica 35 mm

Głowica 35 mm

Serwis dojazdowy

Serwis dojazdowy

Polska marka

Polska marka

Łatwe do utrzymania czystości

Łatwe do utrzymania czystości

Łatwy montaż

Łatwy montaż

Klasa przepływu poniżej 9 L/min

Klasa przepływu poniżej 9 L/min

Klasa hałasu < 20 dB

Klasa hałasu < 20 dB

Zapraszamy na film promocyjny

Play Video

Kolorowe baterie od Deante

Jubileusz 25-lecia założenia firmy rozpoczynamy od wprowadzenia kolorowych baterii kuchennych Milin.
Pięć modnych barw symbolizuje wolność wyboru w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości.

O Deante

Od ponad ćwierćwiecza spełniamy marzenia tych, którzy pragną urządzić w swoich domach modne i funkcjonalne kuchnie i łazienki. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne, zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny oraz ceramikę. Nasza marka powstała w okresie przemian ustrojowych, zmieniając się wraz z ewoluującymi potrzebami i gustami Polaków.

Podczas ponad 25-letniej działalności wprowadziliśmy setki modeli. Od tego czasu ponad 18 mln produktów zagościło w polskich domach.

  Zobacz katalog produktów

Deante to firma z polskim kapitałem. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi - centrum Polski. W grupie firm Deante znajduje się między innymi nowoczesna fabryka w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie powstają wysokiej klasy zlewozmywaki granitowe.

  Zobacz film z produkcji zlewozmywaków

Dokładamy starań, aby oferowane produkty wyróżniały się wysoką jakością, przejawiającą się zarówno w postaci ciekawego wzornictwa, jak i długiej żywotności produktów.

  Zobacz katalog produktów

Pilnie śledzimy nowinki z branży wyposażenia wnętrz. Dzięki temu możemy wprowadzać produkty, które spełniają estetyczne i funkcjonalne wymagania klientów. Produkty Deante są prezentowane w ramach najważniejszych imprez branżowych. Podczas Łódź Design Festival 2014 pokazaliśmy najnowsze produkty w aranżacji inspirowanej naturą.

  Zobacz katalog produktów

Nasze produkty można znaleźć w dobrych salonach kuchennych i łazienkowych na terenie całego kraju. Marka Deante jest obecna w ponad 200 punktach sprzedaży na ponad 2000 mkw. powierzchni

  Znajdź swój salon z produktami Deante

Współpracujemy z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności możemy włączać do naszej oferty ciekawe wzorniczo i innowacyjne produkty. Nasze kolekcje są wyróżniane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, Dobry Wzór, PRODECO, Złote Ville, Diament Meblarstwa.

  Zobacz katalog produktów

Deante w liczbach

25 lat doświadczenia
18mln+ sprzedanych produktów
200+ salonów sprzedaży
100% polskiego kapitału

Sławni o kolorach

Kolory są źródłem pozytywnych skojarzeń, dlatego stanowią inspirujący temat dla wybitnych przedstawicieli literatury, malarstwa, muzyki, filmu, czy świata mody.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat