must have! dla marki Deante - Deante

must have! dla marki Deante

must have! dla marki Deante

2018-03-28 08:34:47

W ósmej edycji plebiscytu must have! wyróżniającego najlepsze polskie wdrożenia, nagrodzone zostały uchwyty przyścienne Deante Vital. Znalazły się na liście najciekawszych przedmiotów, odzwierciedlających aktualne trendy w polskim projektowaniu.

Do konkursu must have! zostało zgłoszonych 400 produktów, a wyłonionych spośród nich zwycięzców będzie można zobaczyć na wystawie towarzyszącej Łódź Design Festival 2018 w dniach 19-27 maja 2018.

Nagrodzone uchwyty łazienkowe wpisują się w trend projektowania uniwersalnego, czyli takiego, które nie dyskryminuje m.in. seniorów, czy ludzi niepełnosprawnych. Architekci przyznają, że większość produktów zwiększających bezpieczeństwo w łazience jest nieatrakcyjna wizualnie lub wręcz stygmatyzująca. Stąd nasz pomysł, aby stworzyć uchwyty będące jednocześnie ozdobą łazienki.

Uchwyt Vital z miejscem na ręcznik
Uchwyt Vital z miejscem na ręcznik

Jednym z charakterystycznych produktów Deante Vital jest stabilna poręcz ścienna służąca jednocześnie za wieszak na ręcznik. Poręcz jest wytrzymała na duże obciążenie, a przy tym jej rola jest zamaskowana przed osobami postronnymi, np. gośćmi.

Uchwyt Vital pełniący funkcję drążka zestawu prysznicowego
Uchwyt Vital pełniący funkcję drążka zestawu prysznicowego

Inne produkty Vital mające podwójne zastosowanie to np. zestaw natryskowy, którego drążek pełni także funkcję stabilnej poręczy, czy uchwyt przyścienny z miejscem na papier toaletowy. Elementy te dobrze komponują się z aranżacją łazienki i nie dominują w niej. Wszystkie wyróżniają się doskonałą jakością i gładkim wykończeniem.

Uchwyt Vital z miejscem na papier toaletowy

Cała kolekcja produktów Vital obejmuje stabilne uchwyty, wygodne siedziska, funkcjonalną ceramikę, baterie z wydłużoną dźwignią i natryski. Można ją zobaczyć na www.deante.pl/vital.

must have! to plebiscyt związanego z wydarzeniem Łódź Design Festival. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, który powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu proponować rodzimy biznes oraz projektantów. Znak must have! to swego rodzaju rekomendacja konsumencka – wyróżniony przedmiot warto mieć.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat