Piese de schimb

Fotolia_50103086_XS_279239

Sprzedażą części zamiennych zajmuje się Serwis Centralny, mieszczący się w Zgierzu przy ulicy Twardej 11/13, pracujący od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Wszelkie zapytania dotyczące dostępności jak i ceny części zamiennych kierować można na:

 

Zamówienia złożone na powyższy adres mailowy, przyjęte są do realizacji po otrzymaniu niezbędnych informacji dotyczących odbiorcy oraz potwierdzeniu zaksięgowania środków na naszym koncie. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem współpracującej z nami firmy kurierskiej.

W przypadku braku możliwości podania kodu lub nazwy produktu, do którego chcieliby Państwo dokupić elementy, istnieje możliwość dołączenie zdjęcia produktu do przesyłanego zapytania. Działania takie pozwolą nam zidentyfikować produkt, co przyczyni się do zrealizowania zamówienia zgodnie z Państwa oczekiwaniem.

Służymy pomocą i poradą techniczną w zakresie wymiany elementów, naprawy jak również instalacji naszych produktów pod nr tel.: 42 714 30 00 w. 108.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat