Capella Precious zdobyła Złotą Villę! - Deante

Capella Precious zdobyła Złotą Villę! ...

Capella Precious zdobyła Złotą Villę!

2018-03-15 15:43:12

Kapituła konkursu doceniła oryginalność, jakość oraz wysoki standard wykonania naszego nowego zlewozmywaka.

Dyplom i statuetka Złote Ville 2018
Dyplom i statuetka Złote Ville 2018

 

Złote VILLE to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn "VILLA", w którym nagradzane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej. W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści oraz przedstawiciele redakcji magazynu "VILLA". W bieżącej edycji konkursu do udziału zostało zakwalifikowanych ponad 150 zgłoszeń. Jury przyznało 24 nagrody. Wręczenie laureatom statuetek odbyło się 14 marca 2018 roku podczas gali w VILLI Foksal w Warszawie.

Nagrodę dla zlewozmywaka Capella Precious odebrał jego projektant, Michał Łój, Product Design Manager w Deante.

Laureaci konkursu Złote Ville 2018
Laureaci konkursu Złote Ville 2018

W zlewozmywakach Capella Precious połączono dwa z pozoru różne materiały: komora wykonana jest z eleganckiego granitu, a górna powierzchnia oraz ociekacz – z dekoracyjnego szkła hartowanego wykończonego z dodatkiem metali szlachetnych.

Biżuteryjny blask i wysokiej klasy wykończenie Capelli Precious docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy kuchni mówi Michał Łój. Luksusowe wzory będą harmonizować z wnętrzami w stylu orientalnym, glamour, lub stanowić kontrapunkt dla monochromatycznej kuchni – możliwości aranżacyjnych jest wiele.

Modny, mozaikowy wzór szkła dostępny jest w trzech metalicznych kolorach: platynowym z efektem lustrzanym, złotym oraz miedzianym z mieniącymi się drobinkami. Delikatny połysk ma także czarna komora zlewozmywaka, wykonana z granitu z dodatkiem srebra. Całości dopełniają eleganckie czarne detale: sito odpływu, korek automatyczny oraz przelew.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat