Bateria podtynkowa Multibox - piękno ...

Bateria podtynkowa Multibox - piękno w fukcjonalności

2019-08-13 12:59:00

Dla poszukujących połączenia prostoty i piękna z komfortem użytkowania, Deante przygotowało serię natryskowych baterii podtynkowych Multibox. Z łatwością można je dopasować zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak i tych charakteryzujących się bogatą ekspresją aranżacyjną.

Bateria podtynkowa Deante Multibox i odpływ ścienny
Bateria podtynkowa Deante Multibox i odpływ ścienny

Seria Multibox obejmuje dwa modele baterii podtynkowych: termostatyczny i tradycyjny – mieszaczowy. Pierwszy z nich umożliwia ustawienie preferowanej przez nas stałej temperatury kąpieli.

Trzykrotny przełącznik funkcji pozwala zaś na indywidualne dopasowanie elementów natryskowych z oferty Deante (poza słuchawką zintegrowaną z panelem baterii): dyszy bądź głowicy deszczowej. Drugi model to pionowa bateria mieszaczowa.

Wykonane z chromowanego mosiądzu baterie są zamknięte w formie prostokątnego panelu. Model termostatyczny montuje się horyzontalnie, a mieszaczowy – wertykalnie. Obydwa posiadają jednofunkcyjną słuchawkę, zintegrowaną z panelem baterii. System anti-calc ułatwia czyszczenie słuchawki z osadów, co sprzyja zachowaniu estetyki i porządku.

Elegancka forma i funkcjonalność baterii Cascada Multibox sprawiają, że znajdą one uznanie w oczach zarówno zwolenników prostych form i minimalizmu wnętrzarskiego, jak i miłośników fantazyjnych dekoracji.

Produkty powiązane z artykułem:


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat