Diament Meblarstwa dla akcesoriów Mokko! ...

Diament Meblarstwa dla akcesoriów Mokko!

2019-12-05 08:18:19

Z dumą i przyjemnością odebraliśmy tytuł "Diamentu Meblarstwa" oraz pamiątkową statuetkę dla nowej kolekcji akcesoriów łazienkowych.

70-osobowe jury, spośród 113 zgłoszonych produktów – mebli, akcesoriów i komponentów – wyłoniło te najlepsze. Akcesoria Deante Mokko zostały docenione za swoje wzornictwo, technologię wykonania, innowacyjność oraz funkcjonalność. Zwyciężyły w kategorii „Wyposażenie łazienki – klasa premium”.

Diament Meblarstwa 2020 dla akcesoriów Deante Mokko

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 4 grudnia 2019 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Diament Meblarstwa odebrali autorzy kolekcji: Katarzyna Łogwinienko i Michał Łój oraz Ada Sadura-Williams, menedżer produktu.

Satynowoczarne dodatki MOKKO NERO dodają łazience charakteru i efektownie harmonizują z czarną armaturą i innymi modnymi elementami. Świetnie odnajdują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym. Matowobiałe dodatki MOKKO BIANCO dobrze komponują się z białą ceramiką i chromowaną lub białą armaturą. Ich naturalnym środowiskiem są wnętrza jasne, minimalistyczne i skandynawskie. Wszystkie produkty można zobaczyć tutaj.

Diament Meblarstwa 2020 dla akcesoriów Deante Mokko

W procesie projektowania kolekcji Mokko nadrzędną wartością była dla nas trwałość, minimalistyczny design i ergonomia korzystania. Dlatego akcesoria wykonane są z malowanej proszkowo stali o grubości 2 lub 2,5 mm. Ich ogromną przewagą jest wysoka jakość wykonania i staranne wykończenie. Kolekcja Mokko to także wybór ekologiczny. Solidność wykonania powoduje, że akcesoria będą służyć przez długi czas, nie staną się nigdy kolejnym plastikowym śmieciem. Pakowane są w kartony nadające się w 100% do recyklingu. Akcesoria Mokko są projektowane i produkowane w Polsce.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat