Gotuj się do świąt z Deante!

Gotuj się do świąt z Deante!

2014-12-02 16:55:24

Na naszym profilu w serwisie Facebook ruszyliśmy z konkursem „Gotuj się do świąt!”, skierowanym do wszystkich miłośników kucharzenia. Zgłoszone przez uczestników przepisy zostaną wydane w formie książki kulinarnej on-line, zaś ich autorzy - nagrodzeni produktami Deante. Konkurs trwa do 17 grudnia.

Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu za pośrednictwem aplikacji (https://www.facebook.com/deantepl/app_122792484547539) przepisu na świąteczną potrawę. Może to być tradycyjne danie w nowej odsłonie, innowacja zaskakująca tak egzotycznym, jak i świątecznym aromatem, czy niekojarząca się ze świętami potrawa, która jednak doskonale odda ich charakter swoim smakiem czy aranżacją.

049_F-kwadrat-01_375339
Konkurs "Gotuj się do świąt"
Konkurs trwa od 3 do 17 grudnia. Uczestnicy zgłaszają swoje przepisy w aplikacji konkursowej dostępnej na fanpage’u Deante, wraz z podaniem nazwy potrawy, przekąski czy napoju, listy składników niezbędnych do przyrządzenia, czasu przygotowania, a także informacją dla ilu osób jest przewidziana. Oprócz przepisu należy dodać zdjęcie - może to być zarówno fotografia potrawy, jak i zdjęcie inspiracyjne np. konkretnego składnika, wchodzącego w skład potrawy. Jury nagrodzi autorów jedenastu przepisów, które uzna za najbardziej kreatywne, zaskakujące, oryginalne. Osoba, której kulinarna propozycja uzyska największą liczbę głosów od innych Facebookowiczów, otrzyma specjalne wyróżnienie. Wśród nagród przygotowanych dla zwycięzców znajdują się produkty Deante, m.in. zlewozmywaki i baterie kuchenne. Zgłoszone przepisy zostaną umieszczone w dedykowanej książce kucharskiej on-line.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!

Regulamin konkursu: Pobierz dokument PDF


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat