Instrukcje oraz karty gwarancyjne

Wyroby Deante powstają w trakcie procesu, składającego się ze stałych elementów: gruntownych badań rynku, szczegółowego projektowania, spełniającej surowe standardy produkcji oraz skrupulatnej kontroli jakości. Dzięki temu możemy oferować naszym Klientom produkty wyróżniające się długą żywotnością. Utrzymywanie wysokich standardów pozwala nam spełniać oczekiwania wymagających użytkowników sprzętu domowego, ceniących dobre wzornictwo, wygodę i bezawaryjność.

Wybór Deante owocuje długimi latami użytkowania produktów marki. Należy jednak pamiętać o tym, że na funkcjonalność i wygląd mają wpływ profesjonalny montaż wykonany przez specjalistów oraz odpowiednia pielęgnacja. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z instrukcjami i kartami gwarancyjnymi, w których znajdują się szczegółowe informacje dotyczące instalacji, a także prawidłowego dbania o nasze produkty. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy pomoc niezawodnej sieci serwisowej oraz sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

  1. Baterie:

  1. Zlewozmywaki:

  1. Kabiny i wanny:

  1. Natryski:

  1. Ceramika łazienkowa:

  1. Produkty uzupełniające ofertę:

  1. Pozostałe:

  1. Akcesoria:

  1. Karty gwarancyjne:

  1. Karty gwarancyjne- Archiwum:


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat