Konsole łazienkowe Deante w nowej odsłonie ...

Konsole łazienkowe Deante w nowej odsłonie nagrodzone!

2020-02-07 11:12:25

Nasze stalowe konsole podumywalkowe są prawdziwym hitem wnętrzarskim tego roku. Potwierdzili to właśnie jurorzy konkursu rozstrzygniętego na targach 4 Design Days.

Produkt Roku Meble Plus 2020 to najstarszy konkurs polskiej branży meblowej. Już po raz osiemnasty eksperci oceniali ciekawe wzornictwo rynkowych nowości, ich jakość i funkcjonalność oraz zgodność z aktualnymi trendami. W tym roku główną nagrodę w kategorii meble do kuchni i łazienki otrzymała marka Deante za kolekcję nowej odsłony konsol łazienkowych z blatem i umywalką.

Anna Owczarek i Michał Łój z nagrodą Produkt Roku Meble Plus 2020
Anna Owczarek i Michał Łój z nagrodą Produkt Roku Meble Plus 2020

Konsola podumywalkowa pod wieloma względami przewyższa tradycyjną szafkę. Jest nie tylko bardzo praktyczna, trwała, ale też dodaje pomieszczeniu charakteru. Nowe, nagrodzone połączenie - stal z drewnem i śnieżnobiałą ceramiką - spodoba się zarówno miłośnikom klasyki, jak i fanom nowoczesnego designu. Ciepły kolor dębu wprowadza do łazienki delikatny, naturalny akcent, który doskonale komponuje się z płytkami, a nawet z surowym betonem.

Deante konsola łazienkowa z umywalką

Piękno drewnianego blatu i ceramicznej umywalki nablatowej najlepiej podkreślimy wysoką baterią stojącą lub ścienną podtynkową. Kształt ceramiki możemy wybrać dowolnie, kierując się własnymi upodobaniami. Wybór modeli jest tak duży, że z pewnością uda się znaleźć umywalkę idealnie pasującą do całości aranżacji.

Deante konsola łazienkowa z umywalką

Gala konkursowa towarzyszyła jednemu z największych wydarzeń poświęconych designowi w tej części Europy – katowickim targom 4Design Days. W dniach 6-9 lutego 2020 r. pasjonaci architektury i designu rozmawiali o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Tematy kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych i prezentacji skupiły się m.in. wokół zrównoważonego rozwoju w budownictwie i architekturze, odpowiedzialnego projektowania oraz trendów w designie na nadchodzący rok. Debatom i targom towarzyszyły wystawy, warsztaty i spotkania z projektantami.

Wszystkie modele konsol łazienkowych znajdziesz TUTAJ.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat