Metamorfozy wnętrz

Powierzchnia łazienki:

Rodzaj kuchni:

Styl pomieszczenia:

Niewątpliwie etap wykańczania jest jednym z najdłuższych podczas procesu remontowego. Szczególnie urządzaniu łazienki powinniśmy poświęcić dużo czasu. Aranżację łazienki należy rozpocząć od sprecyzowania potrzeb osób, które będą z niej korzystać. Dobrze opracowana koncepcja pozwala bowiem uniknąć błędów, które mają istotny wpływ na swobodę korzystania ze sprzętów i poruszania się po łazience. Warto zastanowić się nad rozmieszczeniem wanny, kabiny prysznicowej, umywalki czy pralki tak, aby spełniały wszystkie kryteria funkcjonalne.

NOWOCZESNE WNĘTRZA

Wystrój wnętrz ma dziś dużo większe znaczenie niż jeszcze przed paroma laty. Oprócz walorów estetycznych, jest on przede wszystkim odbiciem naszych emocji. Aranżujemy miejsce zamieszkania tak, aby czuć się w nim jak najlepiej. Jeżeli nie wiemy jaki styl do nas najlepiej pasuje, warto skorzystać z poradników lub inspiracji, które posłużą nam jako wzór.

Najważniejszym aspektem aranżacji każdej łazienki jest jej funkcjonalność. Zaraz po niej zwracamy uwagę na ładny wystrój wnętrza. Coraz częściej decydujemy się na łazienki modne, zgodnie z trendami, które charakteryzują się otwartością i minimalizmem. Wnętrza w stylu nowoczesnym urządzamy tak, aby stworzyć wrażenie jak największej przestrzeni. Jednym ze sposobów na optyczne powiększenie łazienki jest zastosowanie dużej tafli lustra. W szczególności, gdy brakuje w niej okna. Kolejnym sposobem jest odpowiednie naświetlenie. Nowoczesne wnętrza, w których dominuje biel i pastele wymagają światła chłodniejszego. Chłodna temperatura barwowa zapewnia bowiem większy kontrast i lepszą ostrość widzenia detali. Szczególnie podczas golenia lub robienia makijażu.

Dodatki to nie wszystko. Decydując się na urządzenie nowoczesnej łazienki, należy szukać podstawowych elementów wyposażenia o nietypowych kształtach. W tej roli świetnie sprawdzą się kwadratowe, bądź okrągłe umywalki nadblatowe, a także miski ustępowe i kabiny prysznicowe o mocno zarysowanych liniach.

Ponadto drobne elementy dekoracyjne i praktyczne takie jak: mydelniczki, kubki do mycia zębów, różnego rodzaju pojemniki, haczyki i uchwyty w ciekawym kolorze będą stanowić akcent ożywiający przestrzeń łazienkową.

Metamorfozy projekty wnętrza łazienki Metamorfozy projekty wnętrza kuchni

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat