Nagroda Deante w konkursie im. Wł. Strzemińskiego ...

Nagroda Deante w konkursie im. Wł. Strzemińskiego przyznana

2017-04-18 08:58:26

27. edycja konkursu im. Władysława Strzemińskiego została rozstrzygnięta. 11 kwietnia 2017 roku w łódzkim Art_Inkubatorze prof. dr hab. Jolanta Rudzka Habisiak zainaugurowała wystawę prac konkursowych. Odbyło się także ogłoszenie wyników i wręczenie nagród jego laureatom. Nasza firma miała przyjemność po raz kolejny być jednym z Fundatorów.

Pani Aleksandra Marczyk
Pani Aleksandra Marczyk
Do udziału w tegorocznej 27. edycji Konkursu zgłosiło się 51 studentów, z czego 21 zostało laureatami. Przyznano trzy nagrody regulaminowe, trzy wyróżnienia i aż 28 nagród fundowanych. Deante przekazało nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł Pani Aleksandrze Marczyk. Autorka pracy „Animusie, opakowania na płatki śniadaniowe i dodatki” przeniosła się do świata dziecka, projektując wzór kojarzący się z radością i zabawą, czym ujęła przedstawicieli firmy.

Konkurs im. Władysława Strzemińskiego – Projekt jest pokazem prac studenckich, powstałych we wszystkich pracowniach projektowych czterech wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Wystawę prac będzie można obejrzeć do 25 kwietnia 2017 roku w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 3.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat