Ufundowaliśmy stypendia dla najzdolniejszych ...

Ufundowaliśmy stypendia dla najzdolniejszych studentów

2019-04-29 15:27:33

Deante to polska firma, od początku związana z województwem łódzkim. Naturalne było zatem zaplanowanie wspólnych działań z największą uczelnią techniczną tego regionu – Politechniką Łódzką.

Podpisane przed kilkoma miesiącami porozumienie dotyczy współpracy pomiędzy Deante a Instytutem Inżynierii Środowiska i Instalacji Budowlanych Politechniki Łódzkiej. Zaowocowało już pierwszymi stypendiami przyznanymi studentom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki z przedmiotów dotyczących m.in. technik budowy i kształtowania instalacji sanitarnych.

Zbliżenie biznesu ze światem nauki przynosi korzyści obu stronom. W przyszłości planowane jest poszerzenie współpracy o zajęcia dydaktyczne, podczas których eksperci z Działu Badań i Rozwoju Deante podzielą się swoim doświadczeniem ze studentami. Specjaliści Deante będą się koncentrować na zagadnieniach praktycznych, dzięki czemu zajęcia staną się uzupełnieniem programów nauczania. Współpraca obejmie także wyposażanie stanowisk badawczych Instytutu, wymianę doświadczeń badawczych oraz wspólne organizowanie szkoleń dla projektantów i wykonawców.

 

pl-logo-mwl_644087


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat