Za nami 3. edycja targów 4 Design Days ...

Za nami 3. edycja targów 4 Design Days

2018-02-20 14:45:37

18 lutego zakończyły się targi 4 Design Days w Katowicach. Blisko 9 tysięcy profesjonalistów i 25 tysięcy pasjonatów dobrego projektowania w ciągu czterech dni skorzystało z bogatej oferty spotkań, dyskusji i ekspozycji producentów, którym bliski jest temat dobrego designu.

Eksperci Deante odpowiadali na pytania dotyczące aranżacji kuchni i łazienek oraz prezentowali wchodzące na rynek nowości.

Eksperci Deante odpowiadali na pytania
Eksperci Deante odpowiadali na pytania

Największym powodzeniem na naszym stoisku cieszyły się nowe zlewozmywaki z limitowanej kolekcji Capella Precious – cieszy nas, że zostały przyjęte przez projektantów wnętrz i szeroką publiczność tak entuzjastycznie. Uwagę przyciągnęły także nowoczesne uchwyty i akcesoria łazienkowe z serii Vital w kolorze matowej czerni, które swoją premierę będą miały jesienią 2018 roku.

1_803354
Autorami i prowadzącymi spotkania i wykłady podczas 4DD byli goście specjalni – gwiazdy telewizji i projektanci. W jednym z paneli dyskusyjnych, traktującym o współpracy projektanta z producentem, wziął udział Michał Łój, product design manager w Deante, a prowadziła go Omenaa Mensah. Wiele z poruszonych tam tematów znalazło kontynuację w ciekawych dyskusjach z architektami i designerami na naszym stoisku.

Panel dyskusyjny z udziałem Michała Łoja
Panel dyskusyjny z udziałem Michała Łoja

RS3_7009_423652

Więcej zdjęć z tego wydarzenia będzie można zobaczyć już niedługo na naszym fanpage’u na FB.

Do zobaczenia na kolejnej edycji 4DD!

Zespół Deante na 4DD
Zespół Deante na 4DD


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat