Formularz reklamacyjny

Szanowni Państwo, w celu usprawnienia procesu reklamacji udostępniliśmy interaktywny formularz reklamacyjny on-line. Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól oraz dołączenie wymaganych dokumentów.

W związku z wejściem z dniem 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż od dnia 25 maja będą Pani / Panu przysługiwały prawa związane z przetwarzaniem przez Deante Antczak Sp.J. z siedzibą w Łodzi Pani / Pana danych osobowych.

Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania będą przysługiwały Pani / Panu dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia Twoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu danych.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu : polityka.rodo@deante.pl


Zobacz również: instrukcje oraz karty gwarancyjne

Dane klienta zgłaszającego reklamację z tytułu gwarancji jakości:

Format: +48 800 800 800
Format: your.email@domain.eu

Pole z danymi dystrybutora zgłaszającego reklamację w imieniu Klienta


Dane dotyczące produktu

np: BDB 010M
Ilość produktów reklamowanych danego kodu
Ilość znaków: 0 / 500

Dołącz dokumenty

Dodaj dokumenty


* Oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia

Jeżeli chcesz zapoznać się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat