AKTUALNOŚĆ

Weź udział w konkursie Canal+ i wygraj 500 złotych!

Zapewne wiecie już, że zostaliśmy oficjalnym partnerem programu „Kupione i co dalej?” na antenie Canal+ Domo. Już za kilka dni ukaże się odcinek, w którym po raz pierwszy zobaczycie produkty Deante w projekcie mieszkania, odmienionego przez Martę Czerkies, uznaną projektantkę wnętrz! Z tej okazji chcemy podzielić się z Wami wiadomością o konkursie, który startuje właśnie dziś. Nagrodą są vouchery do wykorzystania w sklepie online sklep.deante.pl?

Programu „Kupione i co dalej” na antenie Canal+ Domo nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto interesuje się designem i wystrojem wnętrz lub po prostu myśli nad urządzeniem własnego mieszkania. Prowadzącą program jest Marta Czerkies, niezwykle utalentowana i uznana w branży projektantka wnętrz. Marta zajmuje się projektowaniem wnętrz w taki sposób, by finalny efekt spełniał oczekiwania ich użytkowników, a jednocześnie – by mieścił się w zaplanowanym budżecie. Program spełnia jeszcze jeden ważny cel: pokazuje, jak wygląda współpraca klienta z biurem projektowym i jak w praktyce wygląda realizacja takiego projektu.

Nie możemy się doczekać!

W styczniu wystartował już piąty sezon „Kupione i co dalej”, jego telewizyjna premiera ma dla nas szczególny wymiar. Zostaliśmy bowiem oficjalnym sponsorem tego programu! Produkty Deante będzie można zobaczyć w odcinkach szóstym, siódmym i ósmym, których premiera zaplanowana jest na odpowiednio 11 lutego, 18 lutego oraz 25 lutego. Nie możemy się już ich doczekać! Mamy nadzieję, że Wy również!

Żeby jednak umilić Wam czas oczekiwania… ogłaszamy konkurs z nagrodami, zorganizowany przez Canal+ Polska.

Podziel się swoimi inspiracjami!

Zasady udziału w konkursie są jasne jak słońce. Wystarczy, że pod postem konkursowym podzielicie się swoimi pomysłami. Napiszcie, jakie są Wasze plany, marzenia lub inspiracje dotyczące Waszego domu…

… i to tyle! Proste, prawda? Oczywiście - im oryginalniej i pomysłowo podejdziecie do tematu, tym lepiej! Sześć najlepszych zgłoszeń zostanie wyłonionych przez Jury konkursowe i nagrodzonych voucherami o wartości 500 złotych brutto do wykorzystania w naszym sklepie online sklep.deante.pl.

Konkurs startuje 7 lutego i potrwa do końca miesiąca!

Trzymamy za Was kciuki. Wierzymy, że to właśnie Wasze opowieści będą pasjonujące i niezwykła i znajdą się w gronie nagrodzonych prac! Pamiętajcie o emisjach najnowszych odcinków „Kupione i co dalej”. Kolejna premiera już 11 lutego o 18:00! Obserwujcie też profil Canal+ Polska – znajdziecie tam regulamin konkursu oraz informację o zwycięzcach.