Toalety, miski wc, bidety, zestawy podtynkowe - Deante

Wszystko, czego potrzebujesz do urządzenia toalety: deski i miski WC, stelaże i zestawy podtynkowe, pisuary i bidety. Sprawdź ofertę Deante.

Ubikacje i toalety - przegląd urządzeń sanitarnych

Miski WC w naszej ofercie odpowiadają najnowszym trendom i zróżnicowanym potrzebom klientów. Znajdziesz tu zarówno klasyczne, jak również najmodniejsze rozwiązania. Toalety bezkołnierzowe, zestawy podtynkowe i propozycje do ciasnej łazienki: toaleta z umywalką, mała wąska toaleta lub toaleta z funkcją bidetu. Dla osób z trudnościami w poruszaniu się posiadamy miskę sedesową Vital ze specjalnym wycięciem. Wybierz model i kolor wpisujący się w styl aranżacyjny Twojego domu.

Biała ceramika, a może czarna lub inne kolory?

Choć przyjęło się określenie "biały montaż", sedes, będący jednym z jego podstawowych elementów, występuje w kilku różnych kolorach. Coraz większą popularnością cieszy się czarna toaleta lub antracytowa. Czarny sedes fantastycznie podkreśla industrialne, loftowe aranżacje toalet, ale też nowoczesne i pełne elegancji glamour. Klasyczna biel z kolei jest uniwersalna i świetnie pasuje do łazienek utrzymanych w jasnej tonacji.

Miska wisząca czy kompakt ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania

Toaleta podtynkowa z wiszącą miską sedesową ułatwia skomponowanie łazienkowej aranżacji. Dobierz do niej pasującą umywalkę, bidet, pisuar, by całość była spójna. Jeżeli szukasz oryginalnych pomysłów na to, jak ma się prezentować Twoja toaleta, inspiracje dostępne na stronie Deante pozwolą Ci stworzyć coś wyjątkowego. Wśród naszych produktów znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować do realizacji nawet najbardziej śmiałych pomysłów. Sprawdź kolekcje Hiacynt, Anemon, Avis, Silia, w których każdy element idealnie współgra z pozostałymi.

Zestawy podwieszane a toalety kompaktowe - walory użytkowe i estetyczne

W ostatnich latach toaleta wisząca stała się niemal obowiązkowym elementem każdego nowego domu lub świeżo wyremontowanego mieszkania. Dlaczego? To bardzo praktyczne rozwiązanie, które nie tylko pozwala odciążyć wystrój łazienki, nadać mu lekkości i korzystnie wpłynąć na ilość przestrzeni w pomieszczeniu, ale również znacząco ułatwia utrzymanie go w higienicznej czystości. Sprzątanie, mycie podłogi i takiej miski sedesowej będzie łatwiejsze oraz mniej czasochłonne. Tradycyjna toaleta wolnostojąca powoli traci swoich zwolenników.

Zestawy podtynkowe WC - nowoczesna forma wykończenia łazienki

Chcesz stworzyć stylową i funkcjonalną łazienkę? Właśnie z myślą o tego typu wnętrzach powstały stelaże podtynkowe umożliwiające montaż miski WC tak, by prezentowała się z klasą i jak najmniej rzucała się w oczy. Zdecyduj, czy Twoja zabudowa toalety będzie identyczna ze ścianą, czy w odcinającej się kolorystyce. Przejrzyj spłuczki do toalety i wybierz tę, która najlepiej będzie pasowała do koloru ścian, ceramiki, a także pozostałej armatury łazienkowej, baterii umywalkowej, baterii prysznicowej, baterii bidetowej i baterii pisuarowej. Pamiętaj, że nie bez znaczenia są także drobne elementy, takie jak korek do bidetu, wanny lub umywalki.

Sedes podwieszany - łatwy sposób montażu w smukłej formie

Wbrew pozorom podwieszana toaleta nie powinna przysporzyć problemu podczas instalacji nawet amatorom. Coraz więcej osób decyduje się na to, by samodzielnie wyremontować lub wykończyć swoją łazienkę. Zamontuj swoją toaletę własnoręcznie, ciesz się jej modnym wyglądem i wytrzymałością.

Toaleta z deską sedesową wolnoopadającą - wygoda i gwarancja cichego użytkowania

Jaka deska do toalety jest obecnie najczęściej wybierana? Przede wszystkim deska wolnoopadająca. Nie można nią trzasnąć nawet przypadkiem, co wpływa na jej trwałość i pozwala na wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. Godne uwagi są deski sedesowe o właściwościach antyseptycznych. Antybakteryjna powłoka zabezpiecza toaletę przed osadzaniem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów. Miłośnicy ciekawych i wygodnych rozwiązań chwalą sobie również miski bezkołnierzowe. Są one niezwykle nowoczesne, ograniczają zużycie wody i zwiększają poziom higieny w toalecie. Pod kołnierzem gromadzą się bowiem bakterie oraz trudny do usunięcia kamień.

Toaleta i bidet- kiedy sprawdzi się to rozwiązanie w zestawie?

Wiele osób dziś już nie wyobraża sobie łazienki bez bidetu. Niestety w małych pomieszczeniach problematyczne bywa znalezienie miejsca dla kolejnej miski. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest toaleta z funkcją bidetu lub zestaw natryskowy z słuchawką typu bidetta - który montuje się obok miski WC. Wybierz opcję dostosowaną do swoich potrzeb i wnętrza, które urządzasz.