Baterie Łazienkowe

Baterie łazienkowe marki Deante objęte są 7-letnią gwarancją będącą świadectwem ich dobrej jakości. Do produkcji armatury Deante wykorzystuje mosiądz M059 z wysoką zawartością miedzi. Dobry jakościowo stop to gwarancja długoletniej żywotności baterii. Armatura łazienkowa Deante jest wyposażona w komponenty europejskich producentów. Głowice ceramiczne mają wpływ na trwałość, poprawne funkcjonowanie i szczelność produktów. Z kolei aeratory napowietrzają strumień wody, ograniczając jego zużycie. Baterie oznaczone symbolem „PROECO” mają dodatkowo cechy wpływające na zmniejszenie jej zużycia, co gwarantuje najwyższą wydajność i komfort użytkowania.

Nowoczesne baterie łazienkowe

Produkty Deante łączą wygodę i ciekawe wzornictwo. W ofercie posiadamy wzory tradycyjne, kubistyczne oraz minimalistyczne. Dbamy o to, aby każdy model miał swój wyróżnik, dzięki czemu trafi do szerokiego grona użytkowników. Kolekcje obejmują baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe, bidetowe, oraz modele podtynkowe.

Baterie umywalkowe i bidetowe

Większość baterii umywalkowych i bidetowych zawiera w zestawie korki typu click-clack, które pozwalają w łatwy sposób otwierać i zamykać przepływ wody. Dzięki bateriom Deante łazienki nabierają nowego i unikalnego charakteru.