Baterie łazienkowe w każdym stylu. Spektakularne, praktyczne i przyciągające wzrok!

Szukasz produktów, które są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale przy tym cieszą oko niebanalnym designem i mogą stanowić spektakularne dopełnienie Twojej łazienki? Sprawdź produkty od Deante. W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś doskonale dopasowane do Twoich potrzeb!

Nowoczesne baterie łazienkowe – komfort, ergonomia i design

Baterie łazienkowe marki Deante łączą wygodę i ciekawe wzornictwo. W ofercie posiadamy wzory tradycyjne, kubistyczne oraz minimalistyczne. Wybrane modele dostępne są również w różnorodnych wykończeniach takich jak chrom, nero, złoto, mosiądz, bianco i titanium. Dbamy o to, aby każdy model miał swój wyróżnik, dzięki czemu trafi do szerokiego grona użytkowników i wpasuje się w różne aranżacje łazienkowych wnętrz. Kolekcje obejmują baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe, bidetowe, oraz modele podtynkowe.

Baterie umywalkowe i bidetowe

W Deante dostępne są baterie umywalkowe tradycyjne, wysokie oraz podtynkowe. We wszystkich modelach zostały zastosowane rozwiązania zmniejszające zużycie wody, takie jak aeratory. Dzięki bateriom Deante łazienki nabierają nowego i unikalnego charakteru.

Baterie bidetowe dostępne są w wersji tradycyjnej, a także podtynkowej z dołączoną słuchawką typu bidetta. Modele ze słuchawką wyposażone są w długi poręczny wąż umożliwiający napełnienie wodą wysokich naczyń oraz ułatwiający mycie łazienki. Tradycyjne modele jedno lub dwuuchwytowe posiadają aerator napowietrzający strumień wody, który – dzięki wylewce z ruchomą końcówką – można skierować w wybranym kierunku.

Baterie łazienkowe do wanny

Nasze baterie łazienkowe do wanny dostępne są zarówno w opcji tradycyjnej, ściennej, jak i 3-, 4-otworowej oraz kolumnowej. Poszczególne modele posiadają dodatkowe udogodnienia, które gwarantują wysoką funkcjonalność oraz oszczędność wody. Baterie wannowe dostępne są w różnych stylach i wykończeniach, co daje szeroki wachlarz możliwości wyboru armatury i dostosowania go do indywidualnych potrzeb.

Baterie łazienkowe do wanny wolnostojącej

Baterie wannowe wolnostojące to rozwiązanie wprost idealne do stylowego pokoju kąpielowego. Są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również stanowią ozdobę pomieszczenia. Baterie do wanny wolnostojącej od Deante zostały wyposażone w zawory zwrotne, dzięki czemu zmieszana woda nie cofa się do instalacji. Wybrane modele baterii posiadają również wąż z system anti-twist zapobiegający skręcaniu się końcówki węża w trakcie jego używania, co znacznie zwiększa komfort kąpieli.

Baterie łazienkowe do prysznica

Zapewniamy bogaty wybór baterii natryskowych o różnorodnych wzorach, pasujących do wnętrz w każdym stylu. W ofercie Deante dostępne są między innymi modele tradycyjne, termostatyczne i podtynkowe. Zastosowane rozwiązania odpowiadają różnym potrzebom, a także gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Jak wyczyścić baterie łazienkowe?

Baterie łazienkowe od Deante najlepiej czyścić z pomocą specjalnych środków, dostępnych w naszej ofercie. Użycie ich gwarantuje, że powierzchnie nie niszczą się i na długo pozostają gładkie, co zdecydowanie ułatwia codzienne sprzątanie. Specjalnie dobrany skład środków czyszczących Deante skutecznie usuwa najczęściej spotykane zabrudzenia. Jednocześnie preparaty są łagodne dla danego typu nawierzchni i nie wchodzą z nimi w reakcje chemiczne. Co więcej, preparaty są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska.

Jak czyścić czarne baterie łazienkowe?

Czarne baterie łazienkowe wydają się trudne do utrzymania w czystości. Nic jednak bardziej mylnego! Matowa powierzchnia, zastosowana w bateriach Deante NERO jest efektem wykorzystania innowacyjnej technologii, dzięki której na jej powierzchni nie pozostają odciski palców. Powierzchnia jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Aby usunąć osad, wystarczy przetrzeć baterię miękką ściereczką.

Jak wybrać baterie łazienkowe? Postaw na Deante!

Baterie łazienkowe stanowią dopełnienie stylu całej łazienki, dlatego ich wybór zdecydowanie nie powinien być przypadkowy! Decydując się na dany model, trzeba zwrócić uwagę na takie szczegóły jak spójność z aranżacją wnętrza łazienki, funkcjonalność, komfort, łatwość utrzymania baterii w czystości, a także ograniczenie zużycia wody. Warto również przyjrzeć się, czy bateria pasuje do typu i wielkości wybranej umywalki. W ofercie Deante znajdziesz szeroki wybór baterii łazienkowych, dzięki czemu masz możliwość dobrać model idealnie dopasowany do twojego wnętrza i odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Baterie łazienkowe – solidność i wysoka jakość potwierdzone gwarancją

Baterie łazienkowe marki Deante są objęte 7-letnią gwarancją, która stanowi dowód ich wysokiej jakości. Do produkcji armatury Deante wykorzystuje mosiądz M059 z wysoką zawartością miedzi. Dobry jakościowo stop to gwarancja długoletniej żywotności baterii. Armatura łazienkowa Deante jest wyposażona w komponenty europejskich producentów. Głowice ceramiczne mają wpływ na trwałość, poprawne funkcjonowanie i szczelność produktów. Z kolei aeratory napowietrzają strumień wody, ograniczając jego zużycie. Baterie oznaczone symbolem „PROECO” mają dodatkowo cechy wpływające na zmniejszenie jej zużycia, co gwarantuje najwyższą wydajność i komfort użytkowania.

Co warto podkreślić - do każdej baterii dołączone są wężyki przyłączeniowe, ułatwiające jej montaż.