Kabiny prysznicowe. Dokonaj idealnego wyboru z Deante!

Relaks, wysoka jakość wykonania, komfort użytkowania i wyjątkowy design. Kabiny prysznicowe od Deante zachwycą Cię i staną się spektakularnym elementem Twojej łazienki!

Kabiny prysznicowe. Stawiamy na wysoką jakość i kompleksową ofertę

Kabiny prysznicowe marki Deante to gwarancja wysokiej jakości, starannego wykończenia i najlepszych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu szeregu systemów maskujących i uszczelniających użytkowanie jest komfortowe, a utrzymanie w czystości - bardzo łatwe. Szeroka oferta kabin o różnych kształtach i rozmiarach pozwoli na znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdej łazienki. Deante proponuje kabiny kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, walk-in oraz drzwi wnękowe. Od minimalistycznych aż po tradycyjne. Przekrój jest szeroki! Do produkcji wszystkich naszych kabin prysznicowych używamy bezpiecznego szkła hartowanego, atestowanego w Polsce przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

Kabiny prysznicowe z powłoką hydrofobową - trwałe i wygodne

Większość modeli kabin marki Deante pokrytych jest powłoką Active Cover, czyli specjalną powłoką hydrofobową, która odpycha wodę od powierzchni szyby i tym samym chroni ją przed zabrudzeniem i odkładaniem się osadu wapiennego. Powłoka jest scalana z szybą w procesie wytapiania szkła, co gwarantuje jej długą trwałość. Dostępna jest w większości kabin, na szkle transparentnym.

Montaż kabin prysznicowych - nie tak trudny, jak myślisz!

Poszczególne części kabin prysznicowych są estetycznie i praktycznie pakowane, w kolejności, w jakiej będą wykorzystywane podczas montażu. Drobne części montażowe znajdują się w specjalnym blistrze - kompletne i gotowe do użycia. Kabiny prysznicowe marki Deante to produkty funkcjonalne, bezpieczne i proste w montażu. Na wszystkie kabiny i drzwi prysznicowe udzielamy 2-letniej gwarancji. Z kolei odpływy liniowe i brodziki granitowe obejmujemy 10-letnim okresem gwarancyjnym. To dowód ich wysokiej jakości i solidności!

Wybierz drzwi do kabiny prysznicowej!

W ofercie Deante znajdziecie nowoczesne drzwi do kabiny prysznicowej. Występują jako drzwi jednoskrzydłowe z możliwością instalacji z prawej lub lewej strony. Ten produkt jest często wybierany przez miłośników nowatorskich rozwiązań we wnętrzach łazienek. Wszystkie drzwi do kabiny prysznicowej od Deante zostały wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Materiał ten jest również komfortowy w użytkowaniu ze względu na łatwość czyszczenia go z osadów. Drzwi do kabin prysznicowych od Deante stwarzają szereg możliwości aranżacyjnych i idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Dzięki ich różnorodności można stworzyć kabinę o dowolnym rozmiarze i kształcie w zależności od potrzeb aranżacyjnych.

Kabiny prysznicowe bez drzwi. Postaw na nowoczesność i minimalizm!

Kabiny walk-in od Deante z pewnością zwrócą uwagę zwolenników nowoczesnych i minimalistycznych rozwiązań. Wszystkie nasze kabiny walk-in dostosowane są do montażu zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na płytkach. Oprócz klasycznych modeli w ofercie Deante można znaleźć również opcje przesuwne, dające maksimum komfortu podczas użytkowania oraz poczucie swobody.

Nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika - interesująca alternatywa

Jeśli szukasz do swojego wnętrza nowoczesnej kabiny prysznicowej bez brodzika, w ofercie Deante znajdziesz różne modele spełniające ten warunek. Wszystkie warianty kabin prysznicowych typu walk-in można montować bezpośrednio na płytkach! Wśród kabin kwadratowych, prostokątnych i półokrągłych również część produktów ma taką możliwość.

Kabiny prysznicowe z odpływem liniowym

Do kabin prysznicowych montowanych bez brodzików umożliwiamy dokupienie nowoczesnego odpływu liniowego. W ofercie posiadamy odpływy liniowe szczelinowe i odwracalne, dostępne w dwóch wykończeniach - stal i nero. Produkty dostępne są w wariantach różnej długości, które można dobrać wedle potrzeby. Który z nich jest dla Ciebie?

Parawany nawannowe - 2 w 1 bez kompromisów!

Dla osób, które nie dysponują w swojej łazience wystarczającą przestrzenią na posiadanie wanny i kabiny prysznicowej, a zarazem chcących korzystać z funkcjonalności obu opcji, idealnym rozwiązaniem będą parawany nawannowe. W ofercie Deante mamy dostępne parawany z kolekcji Jasmin oraz Alpinia. Szkło każdego z modeli zostało pokryte innowacyjną powłoką hydrofobową Active Cover, która odpycha cząsteczki wody od powierzchni szyby i tym samym znacznie ogranicza powstanie kamienia.

Utrzymanie w czystości kabiny prysznicowej - jaki środek do czyszczenia wybrać?

Większość kabin prysznicowych od Deante została pokryta powłoką Active Cover, która dzięki swoim hydrofobowym właściwościom odpycha cząsteczki wody od powierzchni szyby, co ogranicza powstawanie kamienia. To rozwiązanie znacząco ułatwia dbanie o higienę kabin. W ofercie Deante dostępny jest również dedykowany środek czyszczący, który jest bezpieczny tak dla czyszczonych powierzchni, jak i środowiska naturalnego.

Jaką kabinę prysznicową wybrać?

Odpowiednio dobrana kabina prysznicowa zapewnia komfortową kąpiel oraz pasuje do aranżacji wnętrza łazienki. Wybierając model dla siebie, po pierwsze warto zastanowić się nad rozmiarem kabiny, a także nad jej typem - na niewielkich powierzchniach najlepiej sprawdzi się kabina narożna, z kolei na większych, model walk - in. Po drugie, warto pomyśleć o tym, kto będzie korzystał z danej kabiny. Dla osób niepełnosprawnych i starszych lepiej sprawdzą się modele walk-in, z kolei dla użytkowników z dziećmi lepiej sprawdzą się opcje z wysokim brodzikiem.