Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe marki Deante to gwarancja wysokiej jakości, starannego wykończenia i najlepszych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu szeregu systemów maskujących i uszczelniających użytkowanie jest komfortowe, a utrzymanie w czystości – bardzo łatwe. Szeroka oferta kabin o różnych kształtach i rozmiarach pozwoli na znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdej łazienki. Deante proponuje kabiny kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, walk-in, oraz drzwi wnękowe. Od minimalistycznych, po tradycyjne. Do produkcji wszystkich naszych kabin prysznicowych używamy bezpiecznego szkła hartowanego, atestowanego w Polsce przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

Kabiny prysznicowe z powłoką hydrofobową

Większość modeli kabin marki Deante pokryte jest powłoką Active Cover, czyli specjalną powłoką hydrofobową, która odpycha wodę od powierzchni szyby, a dzięki temu chroni ją przed zabrudzeniem i odkładaniem się osadu wapiennego. Powłoka jest scalana z szybą w procesie wytapiania szkła, co gwarantuje jej długą trwałość. Dostępna jest w wybranych modelach kabin, na szkle transparentnym.

Montaż kabin prysznicowych

Poszczególne części kabin prysznicowych są estetycznie i praktycznie pakowane, w kolejności, w jakiej będą wykorzystywane podczas montażu. Drobne części montażowe znajdują się w specjalnym blistrze – kompletne i gotowe do użycia. Kabiny prysznicowe marki Deante to produkty funkcjonalne, bezpieczne i proste w . Na wszystkie kabiny, brodziki i drzwi prysznicowe udzielamy 2-letniej gwarancji, z kolei odpływy liniowe obejmujemy 10-letnim okresem gwarancyjnym.