Baterie kuchenne – dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Baterie kuchenne od marki Deante są zróżnicowane nie tylko ze względu na stylistykę oraz sposób wykończenia, które umożliwiają ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza, ale również ze względu na sposób montażu.

W Deante oferujemy naszym klientom różne rodzaje baterii kuchennych – stojące, ścienne, z wyciąganą wylewką lub w kształcie litery „U”, które uwzględniają różne potrzeby użytkownika i które mogą być stosowane wraz z jednokomorowymi, jak i z dwukomorowymi zlewozmywakami. Dzięki temu każdy klient Deante jest w stanie znaleźć baterię kuchenną na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań zarówno względem designu, jak i dopasowania do swojego wnętrza.

Wybierasz baterię kuchenną? Kieruj się… funkcjonalnością i estetyką!

Wybierając baterię kuchenną odpowiednią do swojej kuchni, powinniśmy kierować się jej funkcjonalnością oraz odpowiadającym nam designem. Odpowiednio dobrana bateria ułatwi wykonywanie codziennych czynności kuchennych, jak przygotowywanie posiłków, mycie talerzy, wysokich naczyń oraz utrzymanie zlewozmywaka w czystości. Oferta Deante obejmuje standardową, chromowaną armaturę oraz o wykończeniu idealnie dopasowanym do zlewozmywaków granitowych w kilku modnych kolorach.

Nowoczesne baterie kuchenne – wysoka jakość i ciekawy design

Ciekawym i coraz częściej spotykanym rozwiązaniem są baterie łączące chrom z kolorem, np. z bielą lub z czernią, które idealnie wpisują się w nowoczesne projekty kuchni. Do produkcji armatury Deante wykorzystywany jest mosiądz M059 z wysoką zawartością miedzi. Optymalny skład pierwiastków zapewnia odpowiednią elastyczność materiału, wpływa na właściwości odlewcze oraz pozwala utrzymać wysoką jakość obróbki mechanicznej, a co za tym idzie – całych wyrobów. W naszych bateriach stosujemy głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, prawidłowym funkcjonowaniu i szczelności. Wysokiej klasy stop to pewność długoletniej żywotności. Na wszystkie baterie kuchenne udzielamy 7-letniej gwarancji!

Ciekawe rozwiązania dla baterii kuchennych

W Deante chcemy, aby komfort użytkowania naszych produktów był na wysokim poziomie, dlatego proponujemy rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie znajdują się baterie kuchenne wyposażone w dwustopniową głowicę EKO-click, która daje możliwość zmniejszenia przepływu wody nawet o połowę. Użytkownik ma możliwość podniesienia uchwytu do momentu lekkiego oporu, przy którym usłyszy kliknięcie informujące o tym, że przepływ wody osiągnął 50 procent. To rozwiązanie pozwala na zmniejszenie kosztów związanych ze zużyciem wody a także na jej oszczędność i dbanie o środowisko.

Oferujemy naszym klientom także baterie z podłączeniem do filtra wody, która jest doskonałym uzupełnieniem dla systemu filtrowania wody. Jest to rozwiązanie dobre dla każdego, kto ceni sobie stały dostęp do świeżej wody. Baterie przeznaczone do filtrowania wody wyposażone są w przełącznik, który daje możliwość wyboru źródła wody – filtrowanej lub z sieci. To rozwiązanie pozwala na oszczędność wody, zminimalizowanie zużycia plastiku oraz kosztów wywozu odpadów, dzięki czemu, korzystając z produktów Deante… dbasz o środowisko! Ten rodzaj baterii wyposażony jest w osobny obieg do wody filtrowanej, aby nie mieszała się z wodą płynącą z sieci.

Baterie z wyciąganą wylewką – funkcjonalne rozwiązanie

W ofercie Deante znajduje się wiele modeli baterii kuchennych, w tym z funkcjonalną, wyciąganą wylewką, która pozwala na pełną kontrolę nad wodą w kuchni. To rozwiązanie jest niezwykle praktyczne i ułatwia codzienne czynności kuchenne – dzięki wyciąganej wylewce utrzymanie zlewozmywaka w czystości nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Problem z umyciem blachy z piekarnika lub półek z lodówki? Dzięki baterii kuchennej z wyciąganą wylewką zapomnisz o tym problemie, a ich mycie będzie łatwe i przyjemne, bez zalewania kuchennego blatu. Napełnienie wysokiego naczynia wodą, umycie owoców lub warzyw oraz szereg innych prac kuchennych w obrębie zlewozmywaka będzie od teraz maksymalnie komfortowe.

Baterie stojące – design i wygoda

Deante oferuje swoim klientom szeroki wybór stojących baterii kuchennych o rozmaitych kształtach oraz wykończeniach – chromowane oraz z dodatkiem koloru – srebrne, złote, czarne, białe, grafitowe, beżowe i piaskowe. Kuchenne baterie stojące są wygodnym, estetycznym i łatwym w czyszczeniu rozwiązaniem, które doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Dzięki szerokiej gamie wzorów oraz kolorów każdy klient Deante znajdzie odpowiednią baterię stojącą do swojej kuchni.

Baterie ścienne do pomieszczeń gospodarczych i nie tylko

Oferta Deante zawiera także baterie ścienne, które świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach gospodarczych, ale także w kuchni. Ich prosty design i chromowane wykończenie sprawiają, że baterie ścienne wpasują się do wielu aranżacji – zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych.