Baterie Kuchenne

Baterie kuchenne marki Deante zróżnicowane są nie tylko ze względu na stylistykę, która umożliwia ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza, ale i na różnorodność sposobu montażu. Mogą Państwo wybierać spośród baterii kuchennych stojących, z wyciąganą słuchawką, lub z wylewką w kształcie litery „U” oraz baterii ściennych. Ich konstrukcja została tak zaprojektowana, aby z łatwością można było z niej korzystać zarówno w jedno jak i dwukomorowym zlewozmywaku.

Jak wybrać odpowiednie baterie kuchenne

Dobór odpowiedniej baterii to ułatwienie codziennych czynności kuchennych jak np. przygotowywanie posiłków, mycie talerzy lub wysokich naczyń. Oferta Deante obejmuje armaturę w wykończeniu idealnie dopasowanym także do zlewozmywaków granitowych. Wśród baterii kuchennych marki Deante znajdują się wszystkie najbardziej popularne formy: wylewki w kształcie litery „U”, sztorcowe, z podwyższonym korpusem i prostokątne. Produkty są w całości pokryte chromem, bądź jednolitą powłoką w modnym kolorze.

Nowoczesne baterie kuchenne

Ciekawym rozwiązaniem są baterie łączące chrom z kolorem, np. bielą, lub czernią, które idealnie wpisują się w nowoczesne projekty kuchni. Do produkcji armatury wykorzystywany jest mosiądz M059 z wysoką zawartością miedzi. Optymalny skład pierwiastków zapewnia odpowiednią ciągliwość materiału, wpływa na właściwości odlewcze, pozwala utrzymać wysoką jakość obróbki mechanicznej, a co za tym idzie – całych wyrobów. W naszych bateriach stosujemy głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności. Wysokiej klasy stop to pewność długoletniej żywotności. Na wszystkie baterie kuchenne udzielamy 7-letniej gwarancji.