Prysznice i natryski od Deante. Postaw na wyjątkową jakość!

Prysznic wcale nie jest rozwiązaniem zarezerwowanym dla niewielkich łazienkowych przestrzeni. I absolutnie nie musi kojarzyć się z ograniczeniami. Wręcz przeciwnie - wykorzystanie natrysku w łazience otwiera interesujące możliwości aranżacyjne, sprzyja środowisku i może być komfortowym, relaksującym doświadczeniem! Poznaj natryski i prysznice od Deante, które zachwycą Cię tak swoim designem, jak i wysokiej klasy cechami funkcjonalnymi.

Natryski i prysznice - komfort, oszczędność i ekologia

Kąpiel pod prysznicem jest nie tylko odprężająca, ale także ekologiczna, ponieważ zużywa znacznie mniej wody niż kąpiel w wannie. Właśnie dlatego natryski to jedne z najpopularniejszych elementów w naszych łazienkach. Deante oferuje bogatą gamę produktów w tej kategorii, obejmującą: deszczownie, coraz bardziej popularne w polskich domach systemy podtynkowe, zestawy natryskowe, a także różnorodne akcesoria. Produkty marki nie tylko spełniają wymogi funkcjonalne, ale też doskonale się prezentują.

Zestawy prysznicowe, które przyciągają wzrok

Zestawy prysznicowe od Deante, to idealne połączenie funkcjonalności z modnym wzornictwem. Dzięki szerokiemu asortymentowi natrysków, w różnych stylach, każdy znajdzie model idealnie pasujący do aranżacji wnętrza swojej łazienki. Modele obejmują zarówno zestawy punktowe, jak dysponujące drążkiem, co pozwala na wybór rozwiązania dopasowanego do własnych potrzeb.

Deszczownie, deszczownice. Gwarancja nowej jakości podczas kąpieli

Deszczownica poza słuchawką natryskową posiada także głowicę, zapewniającą przyjemny i ożywczy prysznic. Deszczownice od Deante zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz w zależności od modelu posiadają różne udogodnienia, takie jak, regulacja wysokości, ruchomy uchwyt pozwalający zmienić kąt nachylenia słuchawki czy wyposażenie w zawory zwrotne, dzięki którym zmieszana woda nie cofa się do instalacji.

Baterie prysznicowe dla każdej łazienki

Baterie prysznicowe od Deante cechują się różnorodnym wzornictwem i bogatą funkcjonalnością. W ofercie posiadamy baterie jedno lub dwuuchwytowe mieszaczowe, dwuuchwytowe termostatyczne oraz press. Ze względu na dostępność armatury pasującej do różnych stylów aranżacji oraz na rozmaite warianty wykończeniowe, baterie prysznicowe od Deante można dopasować do każdego wnętrza łazienki.

Prysznice podtynkowe - funkcjonalne, idealne!

Jeśli cenisz sobie minimalizm i przeszkadzają ci instalacje w łazience, wówczas idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie systemów podtynkowych. Dzięki nim można cieszyć się pięknym prysznicem bez zbędnych rur. Innymi zaletami montażu podtynkowego jest prostsze utrzymanie łazienki w czystości oraz ukrycie elementów instalacji, które dzięki temu nie są wystawione na uszkodzenia mechaniczne. Takie rozwiązania sprawdzą się także w mniejszych łazienkach, w których ważny jest każdy centymetr. Po zastosowaniu systemu podtynkowego widoczne pozostają jedynie dekoracyjne elementy armatury, a łazienka staje się funkcjonalna. Systemy pozwalają też na montaż elementów według indywidualnych potrzeb i gustów. W Deante dostępne są zestawy prysznicowe podtynkowe z różnych kolekcji, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model dopasowany estetyką do aranżacji swojej łazienki.

Prysznice do wanny - rozsądny kompromis!

Do wanny najlepiej sprawdzą się zestawy prysznicowe punktowe, składające się ze słuchawki, węża natryskowego oraz miejscowego uchwytu. W zależności od modelu uchwyt ten może być ruchomy, co umożliwia zmianę konta nachylenia słuchawki. Innym udogodnieniem pojawiającym się w wybranych kolekcjach, jest wąż natryskowy z systemem anti-twist, który zapobiega skręcaniu się jego końcówki w trakcie używania, co znacznie poprawia komfort kąpieli.

Prysznic - jak czyścić, by zachować idealny stan?

Wszystkie słuchawki prysznicowe oraz deszczownic z kolekcji Deante zostały wyposażone w system anti-calc ułatwiający usuwanie osadu kamiennego. Wydłuża on również trwałość produktu, a także gwarantuje niezawodność działania. Aby usunąć osad z kamienia, wystarczy jedynie delikatnie przetrzeć gumowe dysze gąbką lub po prostu palcami, a słuchawka będzie wyglądać jako nowa. Poszczególne wypustki są wymienne. Osad z dysz powinien być usuwany systematycznie, aby zapobiec większym zabrudzeniom.

W ofercie Deante znajdziecie również dedykowane środki, całkowicie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Dzięki nim armatura nie niszczy się i długo pozostaje gładka, ułatwiając kolejne sprzątanie. Środki czyszczące od Deante są całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Jaki prysznic kupić? Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze

Wybierając prysznice i natryski do wnętrza swojej łazienki warto zwrócić uwagę na styl aranżacji i dopasować do niej odpowiednią armaturę. Należy również uwzględnić potrzeby swoje i domowników - czy bardziej odpowiedni będzie zestaw z samą słuchawką prysznicową? A może dobrym rozwiązaniem będzie posiadanie również deszczownicy?

Kolejnym punktem, jest zwrócenie uwagi na poziom przepływu wody, co może ułatwić oszczędzanie na rachunkach, a także pomóc zadbać o środowisko. W ofercie Deante znajdziecie baterie prysznicowe ECO, typu press, które pomagają oszczędzać wodę, poprzez zamknięcie jej przepływu automatycznie po upływie wyznaczonego czasu. Inną propozycją ECO, są baterie termostatyczne zapewniające proste i precyzyjne ustawienie stałej, przyjemnej dla ciała temperatury wody, co znacząco zmniejsza ilość jej zużycia i czas oczekiwania względem klasycznych baterii mieszaczowych.